Sayfa 153/226 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Yeterli bilgi yok aslında.94 milyon kambiyo zararı yazmışlar.Bilançoyu beklemek lazım.
    99 milyon da kambiyo karı var

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Beklediğim gibi sermayesi kadar kar etmiş. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tebrik ediyorum.

6. Şaşırmamak ne mümkün !
    Hazır toplayacağın kadar toplamışsın.Çok uzun zaman baskılayıp topladığın senetleri sermayesi kadar kar geldi (ki çok çok iyi) diye ver.
    Arkadaşım; sen iyi misin? kafayı mı yedin? Yarın daha da ver aşağılara da biraz daha alayım.
    Yahu bu senet sermayesinin yarısı kadar kar getirse de yine bu fiyat çok ucuz.Üzerinde oturduğu servet yeter.Yılda 300 milyon üzeri ciro.Üretimin %40'ı ihracat.

Lütfen birisi bana bu adamın deli olduğunu söylesin.

7.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Şaşırmamak ne mümkün !
    Hazır toplayacağın kadar toplamışsın.Çok uzun zaman baskılayıp topladığın senetleri sermayesi kadar kar geldi (ki çok çok iyi) diye ver.
    Arkadaşım; sen iyi misin? kafayı mı yedin? Yarın daha da ver aşağılara da biraz daha alayım.
    Yahu bu senet sermayesinin yarısı kadar kar getirse de yine bu fiyat çok ucuz.Üzerinde oturduğu servet yeter.Yılda 300 milyon üzeri ciro.Üretimin %40'ı ihracat.

Gidip açık yapmıştır biyerde piyasa 2000 puan çökünce elinde patlamıştır aldığı kağıt kredi teminatı olmadığı için celha yı satmıştır...Dalgamı geçiyorsunuz bu sene 50 milyon a yakın kur zararı yazdı bu celha net karıda 18 in üstünde biter bunun.... seneye kur böyle çılgın yükseliş yapmazsa 30-40 milyon karı 2019 a koyar celha...

8.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku

behzat hocam; " Bu adam deli "...

Sayfa 153/226 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •