Sayfa 77/226 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 609 - 616 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    mg kardeş uyuzdan ne haber? Telefonunu verdin mi ona?
    dedim ya kardeş 8-10 arası satınca verecem teli. çelik halatın yanındaki kahvede çay ısmarlayacam ona. Adam beni çok merak ediyormuş. Yapı kredide çalışan arkadaşlardan biri zannediyormuş. Ben yapı krediden alan diğer adamı tanıyorum. Adam 30 senelik borsacı . Uzun vade yatırımcı. Düşünün adamın elinde 15-53 lira arasından ege endüstri var hala tutuyor. Aldığı temettülerle adamdakimal belki bedavaya geldi.

2.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    dedim ya kardeş 8-10 arası satınca verecem teli. çelik halatın yanındaki kahvede çay ısmarlayacam ona. Adam beni çok merak ediyormuş. Yapı kredide çalışan arkadaşlardan biri zannediyormuş. Ben yapı krediden alan diğer adamı tanıyorum. Adam 30 senelik borsacı . Uzun vade yatırımcı. Düşünün adamın elinde 15-53 lira arasından ege endüstri var hala tutuyor. Aldığı temettülerle adamdakimal belki bedavaya geldi.
    Kardeş; o arkadaşın yerinde olmak istemem, bir de burayı okuyorsa tam gıcık olmuştur. Onun satacağını ve tavan olacağını bildin, hisse nerelere gidebilir. Sakıncası yoksa ve biliyorsan özelden iletir misin?

3.  Alıntı Originally Posted by kelebek19 Yazıyı Oku
    sayın Fetiye iki senedir burdayım sizde sabırla beklediniz bizim MOYAN kayboldu hisseye inandığı halde piyasaya güvenemedi sanırım. umarım beklediğimize değer..
    Celik halatla yuzunden gersanı kacırdım ,satmadım ,moralim bozulduğu günler oldu yine satmadım ,duvarlar dövdüm yine satmadım.Aksama kadar oturdum ykb,garantive arasıra ziraattekilere saydırdım ama yine satmadım.nedeni bu sermaye,bu ciro,bu karla dönderemeyeceklerini düsündüm.Ülkemiz büyüdüğünü idda ediyorsa bu sektör önemli diye düşündüm.tek korkum Dogan grubuydu .insallah iyi olur.Sn mg 500,snBehzat bey ve dayakcımız sn ignorant da tskler.ytd

4. Sn. fethiye sayın ortaklar,
    Daha önce de yazmıştım artık dayak faslı bitti. O dayaklara direndik, şimdi direnişin ikinci ve daha zor aşaması başladı bana göre. Bilirsiniz biz KY familyası zararda yıllarca bekleriz ama karda iken beklemeyi beceremeyiz. Tahta sığ olduğundan aşağı yukarı sert dalgalanmalar olacaktır. Hayırlısı diyelim. Ben gene aynı sloganı kullanıyorum. Bilançoya veya hedefe kadar DİREN KY diyorum.

5. Senet verilerini ilk gördüğümde şaşkına dönmüştüm.Karşımda dünya güzeli bir kız bana "gel gel" diyordu sanki.Heyecanlanmıştım.Gözlerimi ovuşturup gerçek olduğunu anladım.Hiç beklemeden izdivacımı yaptım.
    Ama açıkça söylemek gerekirse;böyle bir senet bu halde nasıl bırakılır diye düşündüğümde ise;gerçekte borsada yatırımcının bittiğini daha iyi görmüş oldum.Sevdiğim bazı borsacı arkadaşlara Celha al dediğimde hiçbiri oralı olmadı.Ama oysa nerede dandik ve özsermayesini bile yitirmiş senet varsa ona yatırım yapıyorlardı.Bugünü görünce şok olmuşlardır.
    Burada senedin ne kadar muhteşem olduğunu zaman zaman dile getirdim.Zaten bu senede yatırım yapmış tüm kardeşlerim de aynı fikirdelerdi.
    Bu vesile ile senede inanıp elinde tutan tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum.Bol kazançlar ve sağlıklar diliyorum.

6. Herkese günaydın bugün ilk seansın ilk dakikalarında biraz dinlemnelim. Yapıkredi den satan ın biraz üzüntüsü geçsin. Seanın sonunda inşallah gereğini yapacaktır.

7. Bu başlığı şu anda 5 kişi okumaktadır. (3 üye ve 2 ziyaretçi)
    aslan8864, 500mg, Fethiye

Günaydın sen, ben, bizim oğlan.
    Yiğitime ilgi yine az.
    Bu durumu bu sefer sevdim.
    Nerde çokluk derler.

8. Kim satıyor alıyor bilgi verene tsk.

Sayfa 77/226 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız