Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 57 madde; 9 - 16 arası.

Konu: the art of PALA

mekanik sistemler son durum, trend devam ediyor, short halen yasaklı
    3 sistemden en az ikisi ne yönde ise trend benim için o yöndedir. 1. hilo system, 2. most system, 3. gann swing trade system

Alıntı Originally Posted by Obsiwan Yazıyı Oku
    (3) ü bi önceki tepeye alıp, oraya bi "x" koyduk mu ortodox paradigma devam eder..böylece huşu içinde ayin sürer..üsdadım.
    bir önceki bir sonraki
    ne (1) itkidir ne de (3)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    EWP kardeşim hayırlı olsun topiğin...sanırım güzel ve yararlı paylaşımlar olacak bu topicte...bende ilgiyle ve yeni birşeyler öğrenme merakı ile takip edeceğim inşallah...

selamlar & bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    EWP kardeşim hayırlı olsun topiğin...sanırım güzel ve yararlı paylaşımlar olacak bu topicte...bende ilgiyle ve yeni birşeyler öğrenme merakı ile takip edeceğim inşallah...

selamlar & bol kazançlar...
    eskiden bir seyyah vardı abisini de tanırdım voborsa dan, şimdi kardeş olmuşlar

ucundan kıyısından neowave

mail atmış glenn neely abimiz, 1988 de bunu demiştim diye arşivden çekmiş, arada bear market dediklerini unutuvermiş sanırsam

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    ucundan kıyısından neowave

mail atmış glenn neely abimiz, 1988 de bunu demiştim diye arşivden çekmiş, arada bear market dediklerini unutuvermiş sanırsam
    Dow Jones 2060 yılına kadar 100 bin Olmalıdır, uzman azmanlar dow 7000 hep balon demişler

1...
    USDTRY grafiğine matriksde TL yerine USD olarak bakarsak aşağıdaki görüntüyü elde ederiz.

buradan da anlaşılacağı gibi her bir bar 1 civarında kümelenmiştir. yani her barın close değeri ilgili barın H,L,C,O değerine bölünmektedir.

2..
    aynı işlemi x30yvade için yaptığımızda da durum farklı değildir. orjinal viop barları ilgili usdtry barlarının sadece CLOSE değerine bölünmekte ve aşağıdaki görüntü ortaya çıkmakta

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •