Sayfa 88/164 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 697 - 704 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1. Mavide %4,5 dususun ozel bir sebebi varmi? yorumu olan arkadas var mi acaba?..

2.  Alıntı Originally Posted by skorpion Yazıyı Oku
    Mavide %4,5 dususun ozel bir sebebi varmi? yorumu olan arkadas var mi acaba?..
    Herhangi bir özel sebebi yok tamamen endeksteki baskı nedeniyle Mavi'de düşüyor.Sonuçta Bist-50 hissesi.
    Şimdilik 30 liranın altına indirmemeye çalışıyorlar.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

3.  Alıntı Originally Posted by Blues and Jazz Yazıyı Oku
    Herhangi bir özel sebebi yok tamamen endeksteki baskı nedeniyle Mavi'de düşüyor.Sonuçta Bist-50 hissesi.
    Şimdilik 30 liranın altına indirmemeye çalışıyorlar.
    Sagol youmun icin blues krd.

4. SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5. Dün verdiğini geri aldı.

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

6. Şirketimizin CFO'su Tuba Toprakçı Yılmaz'ın 29 Mart 2019 tarihinden itibaren görevinden ayrılması nedeniyle, aynı tarihte bu göreve Bige İşcan Aksaray başlayacaktır. Ekonomi dalında Boğaziçi Üniversitesi'nden lisans ve İşletme dalında Boston Üniversitesi'nden yüksek lisans diplomalarına sahip olan Bige İşcan Aksaray, kariyerine 1993 yılında Gillette Company'de başlamış ve finans departmanında çeşitli üst düzey görevlerde bulunmuştur. Bige İşcan Aksaray, 2005 yılından bu yana Avon Turkiye'de CFO olarak çalışmaktadır.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Kanal içinde yatayda hareket devam ediyor. Hala düşüş kanalının altındayız. 32.82 aşılıp hacimli destekli üzerinde kalmadıkça risk devam eder. 29.82 aşağıda destek konumundadır. Yükselşlerde verdiğimiz direnç geçilirse 35.64 seviyesine kadar hareket devam edebilir. Diğer göstergeler daha çok net bir sinyal üretmiş değil gelecek haftayı izlemek gerekiyor. Şimdilik aşağı yönlü riskler biraz dha yüksek gibi ancak kanal altına kalmasına rağmen daha fazla düşmesine izin verimemesi ve Cuma günkü yükselişteki hacim pozitif. Bu gelecekhaftanın biraz daha pozitif olabileceğine işaret olarak algılanabilir mi bilemedim; daha fazlası falcılığa girer. YTD

https://invst.ly/9lnuj
    29.82 demişiz 29.92 de kapanıp daha sonra Cuma günü tepki vermiş. 31.93 üstüne atmadıkça trend oluşumu için konuşmak hala erken olur. Herşeye rağmen diğer göstergeler yukarı harekete işaret etmektedir. Aşağıda günlük dışında haftalık grafikleri de ekledim. Buna göre haftalık grafiklerde hala düşüş kanalı desteğindeyiz. Bu yönüyle hala bunu geri çekilme olarak görebiliriz. Gelecek hafta önemli olacaktır.
    Bunun dışında diğer başlıklarda da yazdım, bu dönemde hisse senetleri piyasalarında riskler çok yüksek. Endeks genelinde kısa süreli spekülatif tepkiler dışında pozitif bir trend oluşumu söz konusu değil. Bazı hisselerde durum daha vahim. Mavi mali yapısı bilanço ve nakit akışı açısından daha iyi bir konumda. Yine de bu dönemde yüksek karlar yerine aza kanaat etmek ve mevcudu korumak bence ana prensip olmalı. Algoritmalar ve piyasa her zamankinden daha acımasız, davranıyor. Espri olsun diye yazmıyorum, algoritmalar iç çamaşırına kadar alma hedefine göre programlılar. Tekniği bizim gibilere yem olarak kullanıyorlar. Herşeye rağmen Mavi daha uzun vade olarak düşünebilecek bir potansiyele sahip. Ancak bu dönemlerde azami dikkate ile....

Günlük

Haftalık
    Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Sayfa 88/164 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •