Sayfa 92/164 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 729 - 736 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Ben grafiği koyayım lafa gerek yok. İlk direnç 45.05 sonraki ve 3. dalganın sonu ise 51.73 tür. İkinci dirence kadar devam etme ihitmali yüksektir tabii beni bağlar sonrası bence realizasyonu beklemek gerekir.

Yoluna devam ediyor yukarıda verdiğimiz dirençler geçerlidir. Geri çekilmede 40.35 ilk destektir. Daha sonra 200gHO 38.77 geliyor. Hacimde yorgunluk emareleri var. Bir süre yatayda kalması beklenebilir.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Yoluna devam ediyor yukarıda verdiğimiz dirençler geçerlidir. Geri çekilmede 40.35 ilk destektir. Daha sonra 200gHO 38.77 geliyor. Hacimde yorgunluk emareleri var. Bir süre yatayda kalması beklenebilir.

Kar realizasyonu geliyor. 38.49 ardından 37.31 sırasıyla görülebilecek desteklerdir (Yarın için). 37.0 altı sıkıntı artar 35.65 e kadar geri çekilme gelebilir. 41.27 artık yeni direnç seviyesidir. Diğer göstegeler kar realizasyonunun bir süre devam edebileceğini gösteriyor.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

3. 31 Ocakta 42 eder seviyesinde seyreden Mavi ;5 Şubatta 38 tl eder seviyesinde. İş yatırımda günlük yabancı oranlarında Mavi 31 Ocakta 88.89 iken 04 Şubatta 89.65. Soru şu; Silkeleniyor muyuz?

--------------------------------------------------------------------
    Sesli düşünüyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.

4. bilanço ne zaman açıklanacak acaba, bilgiye ulaşamadım da.

5.  Alıntı Originally Posted by rossgeller Yazıyı Oku
    bilanço ne zaman açıklanacak acaba, bilgiye ulaşamadım da.

Mavi nin resmi açıklamasını duymadım ama ; ''Borsa İstanbul'da şirketlerin 4.çeyrek konsolide olmayan
    bilançoları için son tarih 1 Mart Cuma, konsolide bilançolar için 11 Mart Pazartesi olarak belirlenirken, Bankalar konsolide ve konsolide olmayan bilançolarını 11 Mart'a kadar gönderebilecek. ( Kaynak :FOREKS)

------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Yatırım Tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by radipsi Yazıyı Oku
    Mavi nin resmi açıklamasını duymadım ama ; ''Borsa İstanbul'da şirketlerin 4.çeyrek konsolide olmayan
    bilançoları için son tarih 1 Mart Cuma, konsolide bilançolar için 11 Mart Pazartesi olarak belirlenirken, Bankalar konsolide ve konsolide olmayan bilançolarını 11 Mart'a kadar gönderebilecek. ( Kaynak :FOREKS)

------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Yatırım Tavsiyesi değildir.
    MAVI bu tarihler de açıklamıyor kendıne ozel bı tarıhsel acıklaması var bildiğim.

7.  Alıntı Originally Posted by rossgeller Yazıyı Oku
    MAVI bu tarihler de açıklamıyor kendıne ozel bı tarıhsel acıklaması var bildiğim.
    14 Mart 2019 mış bilanço tarihi. Kendimde öğrenmiş oldum

8. Teşekkür ederim ; ben de sayende öğrenmiş oldum

Sayfa 92/164 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •