Sayfa 29/56 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 442 madde; 225 - 232 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1. Herkese hayırlı haftalar bol kazançlar... Burva'nin aldığı kârlı işler vardı fiyatlamasi henüz olmadı galiba.... Birde Abisi BURCE (B) grubu kategorisinde işlem görüyor... BURVA içinde (B) grubu kategorisine geçmesi konusunda bilgili arkadaş görüşlerini bildirirse seviniriz... YTD

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilançonun iyi gelmesini bekliyorum. Çalık enerjiden 1 milyon dolar para alacak işi teslim etmiş 850.000 dolarda başka teslimatlarla 1 milyon olmuştur. 3. Ceyrekte gözükecek karın ziyadesiyle artması bekmentim o zaman farklı fiyatlanacak

BURVA Solo 2018/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 847724 Yıllık Değ%:169

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BURVA Solo 2018/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 847724 Yıllık Değ%:169
    Gelen kar nasil yansir arkadaslar hisseye

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Sel951 Yazıyı Oku
    Gelen kar nasil yansir arkadaslar hisseye

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarın gapli bir açılış olur. Muhtemelen de tavan... geçen yıl 1 yılda ettiği kâr, 9 ayda ulaşılmış yıl sonu karı da 100 de 160 artarsa 3 lü rakamlar 2019 da. Bu gidişle burceyi geçer zaten

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Yarın gapli bir açılış olur. Muhtemelen de tavan... geçen yıl 1 yılda ettiği kâr, 9 ayda ulaşılmış yıl sonu karı da 100 de 160 artarsa 3 lü rakamlar 2019 da. Bu gidişle burceyi geçer zaten

9 aylık karı 1 milyon bile değil nasıl tavan bekliyorsunuz anlamadım yazınızı okuyanda 10 milyon kar etmiş sanır yanlış anlamayın bende tavan olmasını isterim ama bana az gibi geldi neyse yarın göreceğiz nasılsa

7.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    9 aylık karı 1 milyon bile değil nasıl tavan bekliyorsunuz anlamadım yazınızı okuyanda 10 milyon kar etmiş sanır yanlış anlamayın bende tavan olmasını isterim ama bana az gibi geldi neyse yarın göreceğiz nasılsa
    Sirnetin ederi zaten 10 milyon sayın pozitif 315.000 gecen yil ki kar 850.000 şimdiki kar .. 9 Ayliklardaki bu görüntüye göre kâr muazzam artmış

8. içimden gelen bir his bu gün kapanışa yakın ser bir hareket yapacak tabi tamamen masumane bir his .

kafama göre dön dünya

Sayfa 29/56 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •