Sayfa 169/359 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

2. Bakalım son çeyrek zararı nekadar olacak.Daha tabelada kar hiç göremedik bugüne kadar. Yav arkadaşlar hiçbi kurum bu şirketi incelemezmi? Hiç bugüne kadar sormadılarmı hersene zarar ediyorsunda nasıl batmıyorsun diye!! Negüzel kanundaki boşlukları kullanıp karı kaçırıyorlar demi..Ulan 5 mil.kar yazsan 12 aylıkta 10 fk ile 6.00-6.50 fiyatlar bu hissenin dibi olur.. Hatta dibin dibi olur.. Nerde laaayn paralaaaarr!!!

3. a1 ve gedık bunca caba bunun ıcınmıydı anı..durmadan lambalama yap..3,80 4 den 4,64 e bu kadar kısa soluklu olmamalıydı
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

4. arkadaşlar öncelikle meraba 7 yıl önce ayeni sattırıp burceye girdiren bi ******** yüzünden ve 11 küsürlü bi maliyetle bekleyen biri olarak kimlere danıştım kimlere sordum kac borsa uzmanına danıstım dediği tek sey abi baska bi hisse mi yoktu yedi yıl dile kolay saçlarım döküldü biz neden şikayet etmiyoz madem battı valla billa ki devlet el koysa valla bundan güzel iş yapar birde ricaaam bilen konuşşun sırf geliyo yok su kadar para kazandım yok ucacak yok 15 olacak yazmayın inanki benim gibi olan çok bu hissede onlardan ricaam birlik olup mahkemeye verelim şikayet edelim

5. Benden başka kimse de yok heralde allah Belanızı versin senin gibi şirketin borsaya girmiş bide suç bizdeki araştırmadan daldık Allahtan Öbür dünyası var bu işin sizdende hesap soracaklar elbet

6. Yukarıdan alan çok herhalde bu srfsiz yukarı çıkarmaz millete sattirmadan artık.

M1453 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

BURCE Konsolide 2017/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -2892279 Ana Ortaklık Payları: -3383478

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 169/359 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •