Sayfa 236/359 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. https://invst.ly/8ze06
    ikili tepeyi,göremedik.dip nerde olacak bakalım..
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Güzel sözleriniz için teşekkürler Sn. Thejackalav, aslında görünen çok farklı şeyler var ama emin olmadığım şeyleri yazarak vebal almak istemiyorum, birde insanlar iyi olursa Allahtan bilir kötü olursa gelir beni bulur

Saygılar bizden, bol kazançlı günler dilerim.
    hepinize merabalar hayirli cumalar kimse senden bilemez ustad cunku bu hisseye giripte herkes yandigini ve bi allahin cezasi fabrika ve sahipleri oldugu uzak durulmasi gereken hisse oldugu burcelik degil burkerane gibi bisey kac kere soyledik cesaret edip cikabildim adeseden belimi dogrultabildim hepinize sabir diliyorum ben sekiz sene bekledim bi halt olmadi sizelere iyi kazanclar

3.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    hepinize merabalar hayirli cumalar kimse senden bilemez ustad cunku bu hisseye giripte herkes yandigini ve bi allahin cezasi fabrika ve sahipleri oldugu uzak durulmasi gereken hisse oldugu burcelik degil burkerane gibi bisey kac kere soyledik cesaret edip cikabildim adeseden belimi dogrultabildim hepinize sabir diliyorum ben sekiz sene bekledim bi halt olmadi sizelere iyi kazanclar
    Merhaba, zararınızı çıkarmış olmanıza sevindim ama Adese de artık çok ama çok dikkatli olmak gerekir bence, bizde Burceden 3-5 bir şeyler alırız inşallah, sizede hayırlı cumalar, bol kazançlı günler.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Merill bir kaç gündür mal alıyordu, bugün takasta fark ettim Citi bank için alıyormuş,

Yaklaşık 18.243 lot kadar almış çok değil ama en azından tarafını seçmiş (:
    Al-ver yapmış şimdi gidiyor demekki hikayeymiş...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Al-ver yapmış şimdi gidiyor demekki hikayeymiş...
    o saate satmistim abi lanet hisse zaten yine yapacagini yapmis sen eskilerdensin bilirsin adamin biri 2,7 seviyelere gelecek demisti bende dahi gunah kecisi ilan etmistik neyse artik iflasi aciklar eger okuyorlarsa yaziklar olsun size burdaki ky nin parasini car cur edenlere

6. Bir ara boşluktan sağda soldaki başlıkları takip ediyordum, hisseye söven sayan kıyamet gibi insan vardı, ben böyle başlığı okumaya bile gerek yok deyip bırakmıştım o zaman adese 2 Tl civarıydı, şimdi gitsek aynı adamlar övüyorlardır herhalde

Su akar yolunu bulur, her kağıt bir gün ederini bulur...

7. Bu hisse böyle ortalama 20 bilemedin 25 günnde bir gün hareket yapar onuda yakalayan satar. Ordan yeni uçacak kaçacakçılar (benim gibi) alır. Beklemeyenler satar.

Şu meşhur "Başarılı bir trade hikayesi ) grafiğindeki senaryo oynanırda durur.

Şimdi birde robotlar devredeymiş. Onlarıda bizim spekler gibi şe...siz programışlar. 🤣🤣🤣🤣🤣

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

8. Bilanço öncesi hacimsiz piyasa satışlarına aldanıp pozisyon eritenler pişman olabilir. Dikkat etmek gerek.
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 236/359 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •