Sayfa 269/359 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Kolay değil ta 2010 yada 11 bende unuttum o zamandır takip ettiğimiz hisse Bunca rağmen dediğim şudur spekülatif diyorlar ya değil bir haber bir ihale yada bir sipariş almadığı sürece asla çıkmayacak yok iki katı yok taaa on katı verecek inanıp kanmayin dört lu rakamlardan 2.6 yi gördü o rakama da yakın sadece burda bir iki gün yazıp kaybolanlara inanmayın keşke çıksın da biz yanılmış olalim

2.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Kolay değil ta 2010 yada 11 bende unuttum o zamandır takip ettiğimiz hisse Bunca rağmen dediğim şudur spekülatif diyorlar ya değil bir haber bir ihale yada bir sipariş almadığı sürece asla çıkmayacak yok iki katı yok taaa on katı verecek inanıp kanmayin dört lu rakamlardan 2.6 yi gördü o rakama da yakın sadece burda bir iki gün yazıp kaybolanlara inanmayın keşke çıksın da biz yanılmış olalim
    kaybolmadım, cezalıydım... Atfın bana ise ki öyle.
    İnanma bana.. Söyledim sattım gittim diyelim ama bu sonucu değiştirmeyecek.
    Bol kazançlar

3. Sende benim gibi oldun desene hakkını helal et lafım yok artık aynı senin gibi benim bir bağım kalmadı sadece sinir gelince burkrneye biraz saydiriyoruz burva güzel al sat verdi ordayım hhh şunu soyleyim yazdıklarını orda söylesen birebir tutuyor yada şöyle diyeyim burcenin yüzde bin verdiği zamanı şimdi burva yapıyor gibi

4. bir habermi gelecek vana açtı vanalarıni darısi burce ye.

kafama göre dön dünya

5. İnvest AZ kontrollü yap, biliyorsun tamam ama Isırırlar...
    Bol kazançlar

6. Yönünü belirleyememiş hisseler Burce ve Burva... Bi bakıyorsun + 2 dk sonra bakıyorsun tekrar - olmuş... Bu istikrarsizlikla bu hisseleri kimse tercih etmez... YTD

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Burce ve Burva da bir hareketlilik var..' Hayırdır inşallah Alış-Satış görebilen varmı???

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 269/359 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •