Sayfa 200/359 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    1
    evet bu açacak hatta londra new york deniz arası tünel ihalesinide bu alacak hisse uçacak burce tavan yapacak en son akkuyu termik santrali bombası vardı ortada değerli kardeşim lafım keza sana değil hangi makinayla hangi araçlarla yapacak bu fabrikanın malını sayfasını takip et fuarlardan başka bi yerde göremezsin biz batacak die haber bekliyok keske dediğin olur burda en az maliyeti olan dörtlerde herkes bıkmış parasını kurtarsa kaçacak paramın hesabını bilmiyom başımada bile bile bela alacam da dersen yarın aramıza hoş geldin deriz
    Öz sermayesi iyi şirketlerden biridir burçelik.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku

Evet temel iyi
    Ama teknik hazır değil
    Genelde pek simetrik çalış miyorlar
    ama haftaliğın düzelmesi için sanki 2 haftası var üstad
    Ama saatlik sıkışmış belki yarın bir yukarı yaparak haftalikta bir sinyal verirler
    Geçen yıl bugün 4.70 görmüştü çok iyi hatırlıyorum bir taraftan hastanede hastalık la ugrasiyordum bir taraftan ta cepten seans izliyordum
    Heygidi günler hey
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Evet temel iyi
    Ama teknik hazır değil
    Genelde pek simetrik çalış miyorlar
    ama haftaliğın düzelmesi için sanki 2 haftası var üstad
    Ama saatlik sıkışmış belki yarın bir yukarı yaparak haftalikta bir sinyal verirler
    Geçen yıl bugün 4.70 görmüştü çok iyi hatırlıyorum bir taraftan hastanede hastalık la ugrasiyordum bir taraftan ta cepten seans izliyordum
    Heygidi günler hey
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En başı sağlık.. Gerisi hikaye..
    Yeni dönemin (bankaların değil gerçek şirketlerin) hisselerinden biri olacak. Aynen eminiş, gedza, pkart, İntema gibi..geçişler yorucu, sinsi, bıktırıcı olacak yaşandığı gibi. Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4. Ben iki sene önce yatırım yaptığımda Bursa ziyaret yapıyordum burçelik fabrikası önünden geçiyordum sonra kendi kendime dedim neden bu hisseye yatırım yaptım diye sordum şimdi bakıyorum aradan geçen zaman çöp oldu yarına çıkacağımız bile bilmediğimiz şu alemde geçen iki sene ne burcelik büyüdü,ne yatırım yaptı,nede doğru dürüst bir iş aldı belki bulunduğu sanayi bölgesi m.kemal paşa taşınırsa 20 yıl sonra o Zaman dört olur

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku

oz sermaye iyi kabul teknik iyi oda kabul gercek diyom bunu ben geri zekali biriyim anlasaydim zaten buna yatirim yapmazdim en ölu hisseye koysaydim 6_7 yil once zararim bile olmazdi siz anlayan birisiniz ben hic anlamadigim halde bile 2.8 dedim geldi oz sermayesi eriyen kendi hissesini satan bi sirketin is alamayip surekli zarar yazan bi fabrikanin hangi durumu iyi olabilir

6.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    oz sermaye iyi kabul teknik iyi oda kabul gercek diyom bunu ben geri zekali biriyim anlasaydim zaten buna yatirim yapmazdim en ölu hisseye koysaydim 6_7 yil once zararim bile olmazdi siz anlayan birisiniz ben hic anlamadigim halde bile 2.8 dedim geldi oz sermayesi eriyen kendi hissesini satan bi sirketin is alamayip surekli zarar yazan bi fabrikanin hangi durumu iyi olabilir
    Estağfurullah. Bazen zamanlama hataları olabilir. Benimde 10 seneden fazla takılı kaldığım hisseler mevcut.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Sadece ürünlerini inceledim ve bi sorim dedim di.. Bir dokundum bin ah işittim.. Sizin durum bizim ekgyo dan betermiş... Allah nasip ve sabır versin

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Çok sinsi bir hisse bıktırır bıktırır sattırır sonra bir gelir bir anda yukarı götürür.yine bıktırma taktikleri ama ben yemem.akillandım.

M5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 200/359 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •