Sayfa 174/359 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

Sekiz kez 4 lü rakamın üzerinde veremediğim kağıtları bana 4 ün altında verdirdin ya helal olsun sana.Büyükmüşsün! Günlük, haftalık ,aylık derken sabır tükendi. Umarım geride kalanların bekleyişleri müspet sonuçlanır. ağırlığımı yüzde yirmiye indirdim.Belki zamanın geldi : belki de yakında gelecek.Benden tamam.İki yıl faize koysak çok kazanırdık ? Sayın "Burce ve Thunderbolt'un" geçmişteki yazı ve temennileri için çok teşekkürler.
    "Konuşulması gereken yerde konuşmak, susulması gereken yerde de susmak bence doğru olandır." Söylediklerim yatırım tavsiyesi değil sadece sesli düşünmedir.

2.  Alıntı Originally Posted by asparuh Yazıyı Oku
    Sekiz kez 4 lü rakamın üzerinde veremediğim kağıtları bana 4 ün altında verdirdin ya helal olsun sana.Büyükmüşsün! Günlük, haftalık ,aylık derken sabır tükendi. Umarım geride kalanların bekleyişleri müspet sonuçlanır. ağırlığımı yüzde yirmiye indirdim.Belki zamanın geldi : belki de yakında gelecek.Benden tamam.İki yıl faize koysak çok kazanırdık ? Sayın "Burce ve Thunderbolt'un" geçmişteki yazı ve temennileri için çok teşekkürler.
    Maalesef bu kağıtta çok yanıldım
    2014 'ten beri bekliyorum.Hep bir umut vardı. Hep bu sefer dedik olmadı
    Ama ben hala devam diyorum. Zirve 2011 de ve 7 sene olmuş.
    Son 2 ay 4 üzeri kapanış yaptı.Ben bu ay da 4.39 üzeri bir kapanış bekliyorum. Bakalım yine yanılacakmıyım.(hala aylıkları iyi çünkü)
    Son zamanlarda pek yazmiyordum ama yazınız üzerine bir not duseyim dedim
    Hayırlısı olsun.Insallah kazanırsınız
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bundan sonra bizde oyle yapalim dogru diyon bu seviyelere geliyo 4.50 yazalim geri 3.90 dusuyo bu artik kesin bise oldu yillardir 2014 ten berri ayni hareket alacaklara da duyrulur bu seviyelerden alin 4.50 de satis yazin kazandiriyo ama kiminin omrunden alir akli olmayaninda parasindan ben bunun ikisinede uyuyom sizlik degildir

4. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

5. Burdaki yükümü bende atmak istiyorum gerekli her yere yazdım ama adamlar yolunu kanunu bulmuş ne yapsan faydasız.kendi sitesinde bile cevap veren yok malesef yakında bi alyağ kıssası ile karşılasacağız daha fazla kendime zarar vermektense bitsin hastalandım artık kalanlar inşallah kazanırlar ama girecek olanlar bu yazıyı okuyun sakın girmeyin yuzde 5 çıkar herkes füze taktı ucacak der bizde deneyelim dedik 4.50 den satıp 3.90 dan alıp maliyet düşürmeye ama artık onu bile yapmıyo herkese özellikle sizlere sabır versin rabbim aşşagı düşerse yine alırız belki herkes öyle dedi ya 2.90 kadar düşecek diye yaparmı yapar

şeytan'ın işi olmayınca çocuklarını severmiş.

7.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

şeytan'ın işi olmayınca çocuklarını severmiş.
    Bu platform bana çok güzel deyimler öğretiyor
    İt e sormuşlar ne kadar hızlı koşarsın diye.. İt : puşt un ne kadar hızlı taş attığına bağlı.. demiş...
    3,78/3,82.. Sanki ufak tırtıklanır gibi (tabi verirse). . Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

8. Söylediklerim ve Bildiklerim nacizhane kendi fikrimdir zaten ilacım olsa kendi başıma sürerim yakın zamanda yine bi 4 üzeri hareket olacağını maliyet azaltmak yada al sat yapmak için yine bi fırsat vereceği yönünde bi bilgi aldım zaten 3.90 larda al satışı 4,40 yada 4.50 zaten yukarıyı görmüyo neyse herkese selamlar amacım kimseyi etkilemek değil

Sayfa 174/359 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •