Sayfa 135/359 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. ben almadım almamda gelecegi yok bunun yukselecegi yok bunun borsa rekorlar kırıyor bu sanki bistte degil uganda borsasında islem goruyor .adam blomberghte 2017 de demir celik makina imalatı cok iyiydi bu senede cok iyi olacak diyor .gel birde buna bak bu haralde baska bir sektorde .yorum yapmaya ilgilenmeye degmez iyi gunler
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    ben almadım almamda gelecegi yok bunun yukselecegi yok bunun borsa rekorlar kırıyor bu sanki bistte degil uganda borsasında islem goruyor .adam blomberghte 2017 de demir celik makina imalatı cok iyiydi bu senede cok iyi olacak diyor .gel birde buna bak bu haralde baska bir sektorde .yorum yapmaya ilgilenmeye degmez iyi gunler
    gereksiz bir yorum bence almadıysan neden yorum yapıp duruyorsun ki demekki almışsın speğin adamımısın satsın diye uğraşıyorsun milletin moralini bozma lütfen.

kafama göre döndünya

3. burcee rumuzlu kisi soyle geriye dogru baktımda her hisse yukselmeyisinde serzeniste bulunana bir kılıf uydurup biton laflar etmissin sanki burcelik basın sozcusu gibi sen millete kira mı veriyorsun sanane isteyen istedigi fikrini yazar hissen senin olsun bundan banane almayı dusundum almadım endeks fırlarken dusen hisseden endeks duserken ne hayır gelir hayır geldigini 28 yıldır gormedim muneccimmisin ordan uyduruyorsun herseyi hissen senin olsun burcelik basın sozcusu

4. Şurda 3-5 kişiyiz zaten sakin olun arkadaşlar. İsteyen alsın, isteyen satsın, gerek yok böyle birbirimize laf sokmaya. Ben de çok kızgınım bu hisseye ama bu kadar zamandır hiç satmayıp beklediğim için asıl kendime kızgınım. Çok bekletti, çok yanılttı, çok mağdur etti herkesi. Borsa rekorlar kırarken hiç kazandırmadı. Savunulacak bir tarafı yok, kim ne dese haklı bu hisseye.

5.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    burcee rumuzlu kisi soyle geriye dogru baktımda her hisse yukselmeyisinde serzeniste bulunana bir kılıf uydurup biton laflar etmissin sanki burcelik basın sozcusu gibi sen millete kira mı veriyorsun sanane isteyen istedigi fikrini yazar hissen senin olsun bundan banane almayı dusundum almadım endeks fırlarken dusen hisseden endeks duserken ne hayır gelir hayır geldigini 28 yıldır gormedim muneccimmisin ordan uyduruyorsun herseyi hissen senin olsun burcelik basın sozcusu
    hadi işine bak ben burdayım akıllı yorum yap

kafama göre döndünya

6.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Şurda 3-5 kişiyiz zaten sakin olun arkadaşlar. İsteyen alsın, isteyen satsın, gerek yok böyle birbirimize laf sokmaya. Ben de çok kızgınım bu hisseye ama bu kadar zamandır hiç satmayıp beklediğim için asıl kendime kızgınım. Çok bekletti, çok yanılttı, çok mağdur etti herkesi. Borsa rekorlar kırarken hiç kazandırmadı. Savunulacak bir tarafı yok, kim ne dese haklı bu hisseye.
    aynen katılıyorum dibsiz kuyuya bir taş attım bekliyorum bu gün yine aldım ama kimseye al sat demedim bazıları hemen kazanıyım diyor öyle bir dünya yoook.ytd

kafama göre döndünya

7. 3.93 e yelken açtık birazcık.. hayırlısı

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. yelkenleri su almıs denizin dibini boylamıs en son yazdıgımda 3.95 ti be simdi endeks daha yukarda bu 3.85 te 10 kademe kayıp ..bundan bi halt olmaz endeks 1 000 000 oldugunda ancak 4.50 gorur eee patronda utanma olmayınca yayla ya bak 1.90 dan %120 yukseldi birde %100 bedelli si var ..birde buna bak tam aciz hisse iyiki almamısım boyle bos bos ekrana bakacaktık geberik hisse
    Son düzenleme : luikang; 22-01-2018 saat: 16:34.

Sayfa 135/359 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •