Sayfa 144/1078 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. hayırlı akşamlar hocam. ben izmir'de yaşıyorum. iş seyahati için erzurum'a gitmiştim, bu arada izmir'e ziyaretçi olmuşsunuz. hoşgelmişsiniz. fırsat bulduğum gibi sisteme göz atayım dedim ancak güncellenmemiş gözüküyor. sizden de ses çıkmamış, ben sesleneyim istedim. nasılsınız? herşey yolundadır umarım.

cümleten hayırlı haftalar.
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

Alıntı Originally Posted by alex123 Yazıyı Oku
    Sn T/A
    Hayırlı yolculuklar, işlerinizin rast gitmesini dilerim.
    Teşekkür ederim.

Mesajı biraz geç gördüm. Sürekli yollardaydık...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by noob Yazıyı Oku
    hayırlı akşamlar hocam. ben izmir'de yaşıyorum. iş seyahati için erzurum'a gitmiştim, bu arada izmir'e ziyaretçi olmuşsunuz. hoşgelmişsiniz. fırsat bulduğum gibi sisteme göz atayım dedim ancak güncellenmemiş gözüküyor. sizden de ses çıkmamış, ben sesleneyim istedim. nasılsınız? herşey yolundadır umarım.

cümleten hayırlı haftalar.
    İzmir ziyareti gerçekleşti. Sonrasında dönüş yolculuğu ve dün gece yarısı eve varış. Çok yorucu oldu ama gezerek geldik güzel oldu...

Sistem güncellemesi yanımda bilgisayar olmadığı için mümkün olmadı. Eve de planladığımdan geç geldim. Şimdi güncellemeye başladım. Birazdan hepsi hazır olur...

Tamamı bitince haber veririm...

Günlük, Haftalık ve Aylık Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

NOT: Sorunlu olan varsa; bildirirseniz düzeltirim...

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

Saatlerdir grafikleri güncellemek için uğraşıyorum ama bilemediğim bir nedenden dolayı sıkıntı çıkıyor. Sistem grafiklerinde parça parça yüklemeyi gerçekleştirebildim ama güncellenmeyen hisseler de olabilir...

Yarın sabah tekrar deneyeceğim...

İyi akşamlar...

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Saatlerdir grafikleri güncellemek için uğraşıyorum ama bilemediğim bir nedenden dolayı sıkıntı çıkıyor. Sistem grafiklerinde parça parça yüklemeyi gerçekleştirebildim ama güncellenmeyen hisseler de olabilir...

Yarın sabah tekrar deneyeceğim...

İyi akşamlar...
    ellerine sağlık hocam. bazen olmuyorsa vardır bir hayır demek gerekir çok yormayın kendinizi. helal edin hakkınızı.
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

Alıntı Originally Posted by noob Yazıyı Oku
    ellerine sağlık hocam. bazen olmuyorsa vardır bir hayır demek gerekir çok yormayın kendinizi. helal edin hakkınızı.
    Benden yana sorun yok. Kullanan varsa diye üzülüyorum ama kimseden ses çıkmadığına göre pek kullanan da yok gibi. Eğer durum böyle ise kendimi zora sokmamın bir anlamı kalmıyor.

Kimbilir belki bu başlık da ömrünü tamamlamıştır!!!

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 144/1078 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •