Sayfa 145/1078 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Benden yana sorun yok. Kullanan varsa diye üzülüyorum ama kimseden ses çıkmadığına göre pek kullanan da yok gibi. Eğer durum böyle ise kendimi zora sokmamın bir anlamı kalmıyor.

Kimbilir belki bu başlık da ömrünü tamamlamıştır!!!

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sizin emeğiniz ve sizin zamanınız olduğu için birşey diyemiyorum hocam. her türlü kararınızda arkanızdayım.

ancak

Sayin Kullanicimiz, 85.100.43.161 IP adresinden 185.111.232.69 ip adresine gelen asiri istek nedeniyle su anda talebinizi kabul edemiyoruz. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz.

şeklinde bir uyarı alıyorum. sanırım güncelleme yapıyorsunuz.
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

Alıntı Originally Posted by noob Yazıyı Oku
    sizin emeğiniz ve sizin zamanınız olduğu için birşey diyemiyorum hocam. her türlü kararınızda arkanızdayım.

ancak

Sayin Kullanicimiz, 85.100.43.161 IP adresinden 185.111.232.69 ip adresine gelen asiri istek nedeniyle su anda talebinizi kabul edemiyoruz. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz.

şeklinde bir uyarı alıyorum. sanırım güncelleme yapıyorsunuz.
    Çok teşekkür ederim...

Duruma göre bakacağız artık...

Şu anda güncelleme yapmıyorum. Sabah yeniden denedim ama ancak Sistem grafiklerini zar zor yükleyebildim. Sanırım yine Server bazlı bir sorun var. Umarım düzeltirler...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Benden yana sorun yok. Kullanan varsa diye üzülüyorum ama kimseden ses çıkmadığına göre pek kullanan da yok gibi. Eğer durum böyle ise kendimi zora sokmamın bir anlamı kalmıyor.

Sayın T/A inanın yazmasak da hergün takip ediyoruz.
    Verdiğiniz emekler için çok teşekkür ederim.
    Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...

4. abi tatil yaramamış sana
    sen olmazsan biz ne yaparız yahu...
    sessiz sessiz izliyoruz. Zaten 2 gündür ortalıkta kan gövdeyi götürüyor. yapıştk malımıza sahip çıktık bakınıyoruz ..

"Bilgi büyük adamı alçakgönüllü yapar, normal adamı şaşırtır, küçük adamı ise kibirlendirir." Brigitt

Sn T/A
    Emeklerinize sağlık. Takipteyiz. Lakin içinizden geldiği gibi davranın. Sizin kararınıza bir şey diyemeyiz.
    Hürmetler..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Sevgili Üstadım,

" İnsanın, Cahil Olduğunu Bilmesi Bilgiye Atılmış İlk Adımdır. " DİSRAELİ
    Siz bizim cahilliğimizi yüzümüze daha yeni söylediniz. Yeni yeni bebek adımları atıp , investing adlı siteyi keşfetmemizi sağladınız, grafik çizmeyi, trendi, fiboyu daha yeni öğrendik. Valla kusura bakmayın ama, Antep şurası atlarız bi uçağa basarız sizin şehri bu kadar insan.
    İçinizi ferah tutunuz. Meraklanmayın. Bizler yeni keşfediyoruz sizi. Sizi okuyup anlamaya, neyi nasıl yaptığınızı bulmaya çalışıyoruz. Bunu yaparkende el yordamıyla kendi alınterimizle kazandığımız üç beş kuruşu kurban etmeden yapmaya çalışıyoruz. Yani sizin anlayacağınız sevgili üstadım balık tutmayı öğrenmeye çalışıyoruz. Tabi sizde bize bu konuda yardım ve desteğinizi esirgemezseniz.
    Kaldı ki bu iş beni yoruyor, ben yaşlandım, hanımımla günümü gün edicem derseniz de o sizin bileceğiniz bir konu..
    Bugüne kadar bizler için harcadığınız emeklerden yana lütfen hakkınızı helal ediniz. Allah razı olsun. tüm yaptıklarınızla şahsım adına ufkumu açmama vesile oldunuz. Rabbimde sizin gönlünüze göre versin. size mutlu huzurlu sağlıklı günler temenni ederim.Herşeyin başı sağlık. Allah razı olsun....
    Saygılar

Sayın T/A,
    Seveniniz çok, takip edeniniz çok.
    Az olan şey, sayfanıza yazılan yazılar.
    Sizi çok yoruyoruz, Allah razı olsun sizden, hakkınızı helal edin.
    Siz sayfada güncelleme yaptığınızda hep içimizde bir minnettarlık oluşuyor, ancak her seferinde sayfaya yazmıyoruz.
    Takip edildiğinizi hissetmek isterseniz, sayfayı daha interaktif bir şekilde de kullanabiliriz. Örneğin; hisse seçiminde zamanlama, teknik ve temel analizlerdeki püf noktalar gibi soru cevaplı bir interaktif eğitim şeklinde olabilir.
    Ancak, sizin de dinlenmeye ve kıymetli zamanınızı istediğiniz gibi geçirmeye herkes gibi hakkınız var. Dolayısıyla, sayfayı canınızın istemediği ya da vakit olarak sıkışık olduğunuz günlerde güncellemek için kendinizi zorlamayın. Sizin vakit ve emek olarak zor durumda olmanızı da sizi sevenler olarak kimse istemez sanırım.
    Saygılarımla,

8. Post

Sağlık ve afiyetle,çalı ardından slmlar.
    Son düzenleme : 3520; 27-09-2017 saat: 18:07.

Sayfa 145/1078 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •