Sayfa 233/1078 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Bunu matriks dışında bulmak sanırım imkansız. Sizden sonra çok baktım sağa sola, ama bulamadım
    Sırf bunun için Yılbaşından sonra 3 aylık Matriks alacağım. Daha önce Matriks kullandım ama böyle birşeye ihtiyacım olmadığından dikkat etmemişim!!!

Şöyle bir baktığımda iyi yükselen hisseler hep yabancı girişli hisseler. Bunu önceden keşfedebilirsek çok şey değişir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sırf bunun için Yılbaşından sonra 3 aylık Matriks alacağım. Daha önce Matriks kullandım ama böyle birşeye ihtiyacım olmadığından dikkat etmemişim!!!

Şöyle bir baktığımda iyi yükselen hisseler hep yabancı girişli hisseler. Bunu önceden keşfedebilirsek çok şey değişir...
    İş Yatırım PDF olarak Yabancı Oranını hergün paylaşıyordu. Sanırım benim baktığımı gördüler ve bugün şu saate kadar yayınlamadılar!!!

Böyle başkasının kaynağı ile iş yapılmaz. Kalıcı bir çözüm lâzım... Matriks bu işi çözerse fedâ olsun... Lisans almadan sırf bu tip veriler için alsam bana yeterli olur...

3. Post

Tam yazacaktım benden hızlı çıkmışsınız. Sağlık ve afiyette olasınız. Herşey için teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Tam yazacaktım benden hızlı çıkmışsınız. Sağlık ve afiyette olasınız. Herşey için teşekkür ederim
    Hangi konuda hızlı çıktığımı anlayamadım?

Cümlemiz sağlık ve afiyet içerisinde olsur inşaAllah...

Hayırlı Cumalar...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZDA SON İŞ GÜNÜ
    3 hissse seçin bir yıl yarışalım
    bu sene belki sizin hissenizin senesi
    alalım tahminlerinizi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Post

İş yatırım sitesinde Yabancı Oranı'nın paylaşıldığını yazmıştım. Sizin de yazdığınızı görünce bu şekilde mesajımı düzelttim.

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    İş yatırım sitesinde Yabancı Oranı'nın paylaşıldığını yazmıştım. Sizin de yazdığınızı görünce bu şekilde mesajımı düzelttim.
    Benim baktığımı gördüler, yayınlamaz oldular...!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    İyi akşamlar efendim.

Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim.

İş Yatırım beni kurye olarak görevlendirdi. Yetkililer raporu elden teslim
    edelim de bu konu kapansın dedi.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...82446690_1.pdf
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Sayfa 233/1078 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •