Sayfa 242/1078 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Estağfurullah ne demek. Bilâkis memnun oluyorum...

Bahsettiğiniz eksiklik/fazlalıkları tekrar inceledim. Sanırım siz sayfayı yenilememişsiniz. Siz listeyi yayınladıktan sonra hepsini elden geçirdim ve düzelttim. Şimdi kontrol ettiğimde de bir sorun göremedim. Lütfen sayfayı yenileyip tekrar dener misiniz? Sayfa yanilenmeden güncel halini alamıyor...

Hayırlı akşamlar, mutlu yıllar...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İki listedeki satırların birbirini karşılamadığını görünce mecburen mukayese
    yoluna gittim. Dediğinizi yaptıktan sonra satırların yerli yerine oturduğunu
    fark ettim.
    Ellerinize sağlık. Mevlam sarf ettiğiniz karşılıksız emekleri boşa çıkarmasın.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

2.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Üstad siteyle meşgul sanırım. Bugün kendisine izin verelim Haberlerden, gündemden bahsedelim Siz oradan çıkarım yapın bence.
    Uzun soluklu bir çıkış bu aralar biraz zor görünüyor.
    Geçtiğimiz ayda adı zikredilen ama bu aralar pek esamesi okunmayan "AFRİN" sanıyorum bizim için bir düşüş sinyali olacaktır.
    Bu aralar siyasi gündemde atışmalar var. Anamuhalefet lideri gerekli gereksiz çıkışlar yapıyor gündeme ekrana gelmek için diye düşünüyorum.
    Haberlere konu olan Amerikan vizesi daha uzun sürer diye düşünüyordu herkes ama "çabuk bitti"
    Bu arada 29-12-2017 haber bültenlerinde İran vatandaşlarına Türkiye seyahatleri ile ilgili uyarı verildi. Yani Türkiye de seyahatlerinize kısıtlama getirin tarzında.
    İran'da da bir şeyler oluyor "usul usul" halk ayaklanmasına benzer bir tanımlama yapılıyor ama nasıl ?
    Yunanistanda "darbecilerle" ilgili gelişmeler
    Ayrıca hiç bir sebep yokken Yunanistan ile kayalıklar üzerinden "kriz " hazırlığı var gibi bir izlenim edindim.
    Siyasi gelişmeler bu kadar çokken borsamızın koşa koşa gitmesini özellikle de yılsonu bilanço açıklamalarına daha çok zaman varken hafif sakin yatay seyretmesini bekliyorum.
    (Yatırım Tavsiyesi Değildir.Maksat sohbet muhabbet olsun)
    Olumsuz bi haberde yeniden 100 binleri görmemiz uzun sürmez diye düşünüyorum. Çevremiz karışıktı iyice karışıyor. Suriye duruldu derken şimdi İran karışıyor. Ülkemizde ki siyasi belirsizlikte artacak gibi bu sene . (Erken seçim olsun mu olmasın mı) . Ekonomik olarakta çalkantılı bir dönem olacak gibi .
    Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece gördüğümü söylüyorum. Eksiğim ve hatalı olduğum kısmı hatırlatın lütfen. Başkasının aklıyla yola çıkan yolda kalır.

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    İki listedeki satırların birbirini karşılamadığını görünce mecburen mukayese
    yoluna gittim. Dediğinizi yaptıktan sonra satırların yerli yerine oturduğunu
    fark ettim.
    Ellerinize sağlık. Mevlam sarf ettiğiniz karşılıksız emekleri boşa çıkarmasın.
    Sorun kalmadığına çok memnun oldum...

İnşaAllah emekler boşa gitmiyordur. 1 kişi bile hakkıyla faydalansa kârdır..

Hürmetler...

Sent from my E6853 using Android mobile app

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sorun kalmadığına çok memnun oldum...

İnşaAllah emekler boşa gitmiyordur. 1 kişi bile hakkıyla faydalansa kârdır..

Hürmetler...

Sent from my E6853 using Android mobile app
    Elinize sağlık. Sistem analizi açıklamalarını okuyarak çözdüm ama candle sticke geçince takıldım. Onun İçin bir açıklama var acaba? Ben önceki sayfalarda göremedim. En azından dikkat etmemiz gereken bir şey varsa onu söylerseniz yorumlamak daha kolay olur kendi adıma . Şimdiden teşekkür.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece gördüğümü söylüyorum. Eksiğim ve hatalı olduğum kısmı hatırlatın lütfen. Başkasının aklıyla yola çıkan yolda kalır.

5. Tüm dostların yeni yılı kutlu, mutlu, umut ve huzur dolu olsun.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    Elinize sağlık. Sistem analizi açıklamalarını okuyarak çözdüm ama candle sticke geçince takıldım. Onun İçin bir açıklama var acaba? Ben önceki sayfalarda göremedim. En azından dikkat etmemiz gereken bir şey varsa onu söylerseniz yorumlamak daha kolay olur kendi adıma . Şimdiden teşekkür.
    CandleStick başlıbaşına bir sistemdir. Son oluşan formasyon Sol Üst Köşede görünür. Orada aynı zamanda Teyit ve Stoploss değerleri de yazılıdır.

Bunu bir Sistem olarak kullanmak için az da olsa CandleStick formasyonlarını bilmeniz lâzım. Bunları bilmeden bu bölümü anlamanız neredeyse anlamsız olur.

https://www.candlesticker.com/m/Default.aspx?lang=tr

Adresinden bu konuda kendinizi yetiştirebilirsiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    CandleStick başlıbaşına bir sistemdir. Son oluşan formasyon Sol Üst Köşede görünür. Orada aynı zamanda Teyit ve Stoploss değerleri de yazılıdır.

Bunu bir Sistem olarak kullanmak için az da olsa CandleStick formasyonlarını bilmeniz lâzım. Bunları bilmeden bu bölümü anlamanız neredeyse anlamsız olur.

https://www.candlesticker.com/m/Default.aspx?lang=tr

Adresinden bu konuda kendinizi yetiştirebilirsiniz...

Mum bar formasyonlarına aşinayım ama maalesef henüz istediğim sonucu alamadım. Daha çok çalışmamız gerekecek anlaşılan .
    Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    Mum bar formasyonlarına aşinayım ama maalesef henüz istediğim sonucu alamadım. Daha çok çalışmamız gerekecek anlaşılan .
    Teşekkürler.
    Hemen hemen tüm CandleStick Formasyonları tanımlıdır ve her hisse için günlük olarak paylaşıyorum. Formasyonları yazarken çok araştırdım ve en doğru olduğuna inandığım şekilde kodladım.

Eğer düzenli olarak takip ederseniz formasyonları ve çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz. Takıldığınız bir durum veya formasyon olursa yazabilirsiniz...

Ben henüz bu çalışmayı Sistem haline getiremediğim için AL ya da SAT simyalleri yok. İnşaAllah bir gün bunu da hallederim...

Yapacak o kadar çok iş varki hangisine yetişeceğimi şaşırıyorum. İşin açığı günü kurtarmaya çalışıyorum. Tek başıma tüm işlere yetişemiyorum...

Sayfa 242/1078 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •