Sayfa 253/1078 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Sayın T/A harika olmuş...

çok teşekkürler...

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

Bahtınız güzel olsun....

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    Sayın T/A,

Azim, kararlılık, sabır, yeni şeyler öğrenme ve uygulama yetenekleriniz takdire şayan.

İhtiyacınız olmadığı halde, yeni özellikleri sistemde sırf milletin istifadesine sunmak için emek ve zaman harcamanıza müteşekkiriz.

Sizin sayenizde, birçok insan -teknikten anlamasa da- sosyal medyadan tüyo peşinde koşup, av olacağına, sistemi kullanarak sağlıklı yatırım kararları alabilecektir.

Don Kişot üstat da keza öyle, insanlara doğru bakış açısını ve balık tutmasını bilgeliğiyle iletmeye çalışıyor.

Allah sizlerden ve emeklerinizden razı olsun.

Hayırlı geceler...
    Allah cümlemizden razı olsun...

Bir nebze olsun faydam oluyorsa ne mutlu bana...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by mehmet emin Yazıyı Oku
    Sn. T/A
    Siz çok değerli bir insansınız. Bilginizi ve tecrübenizi bizlerle hiç bir karşılık beklemeden paylaşıyorsunuz ya
    Rabbim size sağlık, huzur, elde ettiklerinizi yakınlarınızla paylaşmanızı nasip etsin.
    Yolunuz açık olması dileğiyle, selamlar saygılar
     Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın T/A harika olmuş...

çok teşekkürler...

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

Bahtınız güzel olsun....
    Çok teşekkür ederim...

Bu işlere ilk başladığımda kendi kendime yazıp duruyordum. Şimdi görüyorum ki artık yanlız değilim. Her geçen gün yeni yeni sesler ve yorumlar geliyor. İyiki varsınız...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Akşam yemeğinden. Sonra. Biraz fırça
    Mükemmel. Siz olmasaniizz bu hayat. Çekilmez.
    İyi kişi varsınız. Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın sevgili ustalar. Siz varolun.
    Hatalarımızı her zaman söyleyin. Doğruyu bulalım. (Cepteyim. Gözlerim sevmiyor.
    Yanlışlar içerebilir kelimesi)
    Siz beni kötü bellemişsiniz.
    Hayır için söylediklerimi şerre yoruyorsunuz.
    Merkezdeki bant ve barlardaki değişimler alt ve üstteki bölümlere
    bire bir yansıyor.
    Ortada trend dönüşlerini gösteren oklar alttaki kaşe alanında turuncu/
    açık yeşil olarak kendini gösteriyor. Bu renkler ikaz mahiyeti taşırken
    kırmızı/koyu yeşil renkler icra anlamına geliyor.
    Fiyatların ortalamalara yaklaşıp uzaklaşmasını, aşırı alım/satım bölgelerine
    olan mesafesini, hissedeki güç artış ve azalışlarını mutlak değerler ile
    üstteki bölümden izlemek mümkün.
    Daha fazlası için Üstada müracaat ediniz.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Ey bilge insan, saygılarımı sunuyorum size

(Bu arada günde 2 yazı fikrinizi boykot ediyorum. Bir nevi pasif direniş diyebiliriz. Sizin başlıkta yazmadım özellikle millet ayaklanmasın diye. Sonra kahve makinesiyle milleti nasıl savuşturduğunuzu gördüm yalan yok Ama şunu itiraf etmem lazım.Çok zekice bir numaraydı. Takdir ettim....Pasif direnişe devam)

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Merkezdeki bant ve barlardaki değişimler alt ve üstteki bölümlere
    bire bir yansıyor.
    Ortada trend dönüşlerini gösteren oklar alttaki kaşe alanında turuncu/
    açık yeşil olarak kendini gösteriyor. Bu renkler ikaz mahiyeti taşırken
    kırmızı/koyu yeşil renkler icra anlamına geliyor.
    Fiyatların ortalamalara yaklaşıp uzaklaşmasını, aşırı alım/satım bölgelerine
    olan mesafesini, hissedeki güç artış ve azalışlarını mutlak değerler ile
    üstteki bölümden izlemek mümkün.
    Daha fazlası için Üstada müracaat ediniz.
    Siz olayı en güzel şekli ile özetlemişsiniz Üstadım, bana ne hâcet...

Sizin şifre çözmekteki maharetiniz takdire şâyân...

Bazen bazı şeyleri söylemeden öylece yapıyorum. "Birileri farkeder mi acaba?" diye.

Gördüğüm kadarıyla siz bunları fazlası ile çözmüşsünüz...

Yeni çalışmalarda yeni şifreler eklesem iyi olacak. Nasıl olsa çözen varmış...

Dün gece kullanıma sunduğum tablolar üzerinde yeni geliştirmeler ekledim...

Biraz düşünüce bazı şeylerin ihtiyaç olabileceğini düşündüm ve imkân varken yapmak istedim. Aslında bunları da şifreli yapıp söylemeyecektim ama yine dayanamadım. Bunları söyleyeyim de grafik üzerindekileri söylemeyeyim...

Her zaman her yerde gizlenmiş ipuçları mevcuttur. Oradan yol bulan daha fazla bilgiye ulaşacaktır...

Şimdi yeni eklediğim özelliklere gelince:

- Sistem Tablosundaki [AL,SAT,ALMA,TUT] bilgileri derli toplu görmek için sütunu sıralamak gerekiyor...

- Bunun için tablonun başlığındaki <Posizyon> yazsına tıklamanız yeterlidir. Fakat eğer tablonun ortasında bir yerde iseniz tekrar sıralamak için tablonun başına gelmeniz gerekiyordu.

- Şimi tablo da hangi sütuna fare ile <çift tık> yaparsanız üzerinde bulunduğunuz sütun hemen sıralanacaktır...

- Ayrıca daha önce sıralamada AL 'ın altına alfabetik sıralama ile ALMA ve daha sora sırası ile SAT ve TUT geliyordu. Şimdi ise en çok arananları en başa aldım. Şöyleki:

ARTAN

AL
    SAT
    TUT
    ALMA

AZALAN
    ALMA
    TUT
    SAT
    AL

şeklinde sıralıyor. Acaba burada AL en başa SAT en sona mı gelse? diye düşünüyorum. Bu şekilde tıklama ile anında AL ve SAT olanları görebiliriz. Görüşleri bekliyorum...

- Yine hangi sütun üzerinde bulunuyorsanız, sayfanın ortalarında olunca hangi sütunun hangisi olduğu karıştırılacağı için fare ile üzerinde bulunulan sütunun başlığını <ip unu> şeklinde görebiliyorsunuz...

Şimdilik aklıma gelenler bunlar ve bunları da hallettim çok şükür...

Yeni fikirler olursa imkan dahilinde ekleyebileceğim. Belki bundan sonrakiler gizemli olurlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Biraz düşünüce bazı şeylerin ihtiyaç olabileceğini düşündüm ve imkân varken yapmak istedim. Aslında bunları da şifreli yapıp söylemeyecektim ama yine dayanamadım. Bunları söyleyeyim de grafik üzerindekileri söylemeyeyim...

Her zaman her yerde gizlenmiş ipuçları mevcuttur. Oradan yol bulan daha fazla bilgiye ulaşacaktır...

....

Bunu o gece keşfettim. ( )

.....
    - Ayrıca daha önce sıralamada AL 'ın altına alfabetik sıralama ile ALMA ve daha sora sırası ile SAT ve TUT geliyordu. Şimdi ise en çok arananları en başa aldım. Şöyleki:

ARTAN

AL
    SAT
    TUT
    ALMA

AZALAN
    ALMA
    TUT
    SAT
    AL

şeklinde sıralıyor. Acaba burada AL en başa SAT en sona mı gelse? diye düşünüyorum. Bu şekilde tıklama ile anında AL ve SAT olanları görebiliriz. Görüşleri bekliyorum...
    [QUOTE=T/A;1501899]

Aslında tek başına bile yeterli.Zaten önceki tartışmada sözkonusu olan mesele bunu çaktırmadan nasıl yaparız dı

Yeni fikirler olursa imkan dahilinde ekleyebileceğim. Belki bundan sonrakiler gizemli olurlar...
    Bilge duymasın. Bizi ıslak meşeyle kovalar.

Sayfa 253/1078 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •