Sayfa 306/1078 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Egonuzu nasil tatmin edersiniz diye dusundum baska yol bulamadm dogru yoldasiniz yani.
    twitter/borsasihirbazi

2.  Alıntı Originally Posted by peneskertli Yazıyı Oku
    Egonuzu nasil tatmin edersiniz diye dusundum baska yol bulamadm dogru yoldasiniz yani.
    Valla kusura bakma ama senin seviye ilkokuldan hallice, Allah insana tartışacağı adamın bile eğitimlisini nasip etsin, seninle muhatap olmak zorunda kalınca kendi kendime ne günah işledimde böyle biriyle muhatap olmak zorunda kaldım diye düşündüm, sana yol verdim yürü git özgürce koş dağda bayırda... ( sana kıymetimi bil dedim 5 dk bile kıymet bilmedin, bu sana son yazım...)
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

hisse nette bir çok başlığa göz atarım.

çoğu başlığa, arada bir, başlığın seviyesine uymayan, tartışmalardan beslenen, zaman zaman da topik sahibini çileden çıkartıp başlığı kapatmasına ve forumdan ayrılmasına sebep olan kişiler dadandığını gördüm.

bu başlıkta sayın T/A, sayın Don Kişot, sayın lutfu001, ve sayın selimtogrul beyler başta olmak üzere, güzel, seviyeli paylaşımlar yapılıyordu.

ancak birilerinin gözüne mi battı, yoksa sayın T/A'nın sistemi getirdiği seviye bazı insanlarda endişeye mi sebep oldu bilinmez, bu başlığa da amacı çatmak/tartışma çıkarmak olduğu açıkça belli olan birisi uğradı. belki de wm sistemin inceliklerini öğrenip, kendi işine yarayan şekilde kullanacaktı, bilemeyiz.

herkesin belli bir olgunluk seviyesinde olduğu bu başlıkta, lütfen kimse seviyesiz yazıları muhatap alıp da karşılık vermesin, sinirini bozmasın. çünkü, bu tür kişiler, çatışma ortamındaki mesajlardan beslenirler, yasaklı listenize alırsanız mesajlarını da görmezsiniz.

sizin gibi değerli dostların kızıp, başlığa küsüp, ayağını kesmesini istemem.

sağlıcakla kalın...
    Son düzenleme : mühendis ankara; 25-01-2018 saat: 15:09.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Sayın lutfu001;
    Genç olmanın verdiği ateşle hemen klavyeye davranmana üzüldüm. Bırak, bazı yaratıkların boşalma sistemi farklı çalışıyor demek ki. Hiç kaale dahi alınacak bir kalemşör değil. Hem sen bu aceleci tavrınla nasıl hisse alıp satacaksın. Biraz daha dikkat ve özenle bu işi becerebileceğimize inanıyorum Azcık sabır sevgili lutfu001.
    Bu arada Sayın muhendis ankara güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

5. Hem Sn. Mühendise hemde Selim beye katılıyorum çok güzel yazmışsınız ve haklısız yani şurada haksızsınız dersem yalan olur, ama işin aması var kendimi savunmama izin verin

Ben hisse nette bu tarz birilerine dalaşarak ilgi çekmeye çalışan yada bu kişileri rahatsız eden çok kişi gördüm, bu tarz kişiler yüzünden forumu bırakıp giden çok değerli insanlar oldu, yeni birinin daha forumdan ayrılmasını istemiyorum, olay Sn. T/A savunmakta değil savunmaya muhtaç birisi olduğunu hiç düşünmedim ama yanlız hissetmesinide asla istemem ki yanlız değil, ayrıca maalesef şu bir gerçek ki böyle kişilerle uğraşmak için onun seviyesine inip orada mücadele etmelisiniz, sizin kibarca yazacağınız her cümle onlar tarafından zayıflık olarak görülecektir bu kesin,

Ayrıca ilgili şahsı öyle hemen kuru kuruya vurup topağa gömmedim her yazdığım cümleyi hak ettiğini düşünüyorum isterseniz sizde şahsın daha önceki paylaşımlarına ve Twitter da yaptıklarına göz atın, özellikle Twitter da bu şahsı çok önceleri gördüm; Aaaa hissesine saçma sapan bir grafik çiziyor ve abartısız en az 10 farklı ismiyle etiketleyip ilgi çekmeye çalıyor kazara 1-2 defa açtım oradan biliyorum,

Yani bende kendi çapımda haklı olduğumu düşünüyorum, ama böyle bir yazışma tabiki açık alanda olduğu için hoş görünmüyor ama etme bulma dünyası ilgili kişinin günlük nasibi bu laflarmış onu aramaya gelmiş buraya...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Öğleden sonra tedaviye gittiğim için sizlere katılamadım. Az önce geldim ve bayağı yazışma olduğunu gördüm.

Bırakın kendi düşük seviyesinde kalsın. Hakkında konuşmak bile onun adına kâr, bizim adımıza zûldür.

Amaç belli, niyet belli. En güzel cevap ilgisiz kalmak diye düşünüyorum.

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Hem Sn. Mühendise hemde Selim beye katılıyorum çok güzel yazmışsınız ve haklısız yani şurada haksızsınız dersem yalan olur, ama işin aması var kendimi savunmama izin verin
    Sevgili lutfu001
    hepimiz insanız, eksiklerimiz mutlaka vardır. Mesele bu eksiklerimizi görüp , düzeltebilecek olgunluğa erişebilmekte. Yoksa Rabbimin yarattığı diğer varlıklardan farklı olduğumuzu nasıl anlayacağız, insan olduğumuzu nasıl hissedeceğiz. İnsanlığımızı nasıl göstereceğiz.
    Şu anda belki senin özelinde yazıyoruz, ama inan buna benzer hataları hepimiz yapıyoruz. Öğreneceğiz. Hep beraber. Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Üstad;
    Eğer müsaitseniz gündemden farklı olarak TUPRS hakkında bir iki kelam rica etsem sizden. Acaba 110.xx bandı düşüşü karşılayabilecek bir nokta mıdır? Yoksa grafikte görülen 98.xx-100,xx aralığı alım için uygun mudur ? Düşeni kırması için beklemek gerekir mi? (büyük hisselerdeyim bu sefer, eften püften hisselere takılımıyorum )

Sayfa 306/1078 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •