Sayfa 343/1078 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın T/A geçmiş olsun.

İnşaallah tez zamanda sağlığınıza kavuşırsunuz...

Hayırlı cumalar...
    Teşekkür ederim.. 😃

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Eline sağlık... 👍
    Teşekkürler... 😃

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rica ederim Sn. T/A, sizlerin ellerine sağlık, bugün inşallah biraz daha iyisinizdir.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Rica ederim Sn. T/A, sizlerin ellerine sağlık, bugün inşallah biraz daha iyisinizdir.
    Çok şükür boyun ve omuz kullanmayınca daha iyi oldu

Alışveriş için markete gittim bu defa da iyileşiyor sandığım belim sorun çıkarttı. Şimdi dinlenince biraz kendime geldim. İyice çürüdük mü ne?

Sent from my E6853 using Android mobile app

Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...
    Teşekkürler Sayın T/A,

Rahatsızlıklarınız, ağrılarınız için acil şifalar diliyorum.

Tüm dostların iyi bir hafta sonu geçirmeleri dileğiyle, iyi akşamlar...

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sayın T/A,

Elleriniz için acil şifalar diliyorum.

Tüm dostların iyi bir hafta sonu geçirmeleri dileğiyle, iyi akşamlar...
    İyi akşamlar... 👍 😃

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Çok şükür boyun ve omuz kullanmayınca daha iyi oldu

Alışveriş için markete gittim bu defa da iyileşiyor sandığım belim sorun çıkarttı. Şimdi dinlenince biraz kendime geldim. İyice çürüdük mü ne?

Yok hocam ne çürümesi, ama size hep söyledik hastalık başlayınca dinlenin diye, ama siz dinlenmeyerek durumu biraz daha kötüleştirdiniz sanırım cidden bazı hastalıkların en büyük ilacı dinlenmek, yoksa ne ilaç ne fizyoterapi kar etmiyor, özellikle insan eklemleri kendini onarma konusunda yetersiz, tabiki bu yetersizlik birazda yaşla alakalı o ayrı konu, 30 yaşına kadar bir çok sorun vücut tarafından düzeltilebilir ama sonrasında sorunlar başlıyor,

http://www.gnc.com/vitamins_supplements/303511.html

Doktor kontrolünde bunu kullanabilirsiniz, benim bir arkadaşım anlatmıştı annesi doktor kontrolünde kullanmış sonuçlarından çok memnundu, ama işin aması var böbreklerinizde sorun olmaması gerekiyormuş, o zaman öyle demişti arkadaş, siz doktora sorup kullanın bence
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Yok hocam ne çürümesi, ama size hep söyledik hastalık başlayınca dinlenin diye, ama siz dinlenmeyerek durumu biraz daha kötüleştirdiniz sanırım cidden bazı hastalıkların en büyük ilacı dinlenmek, yoksa ne ilaç ne fizyoterapi kar etmiyor, özellikle insan eklemleri kendini onarma konusunda yetersiz, tabiki bu yetersizlik birazda yaşla alakalı o ayrı konu, 30 yaşına kadar bir çok sorun vücut tarafından düzeltilebilir ama sonrasında sorunlar başlıyor,

http://www.gnc.com/vitamins_supplements/303511.html

Doktor kontrolünde bunu kullanabilirsiniz, benim bir arkadaşım anlatmıştı annesi doktor kontrolünde kullanmış sonuçlarından çok memnundu, ama işin aması var böbreklerinizde sorun olmaması gerekiyormuş, o zaman öyle demişti arkadaş, siz doktora sorup kullanın bence
    Evet dinlenmek konusunda biraz ihmalkâr davrandığım doğrudur. Yapacak işim varsa bitirmeden duramıyorum. Kendimi hâlâ genç sanıp çok çalışıyorum ama artık genç olmadığımın farkına varyorum..

Olduğu kadar devam edelim bakalım nereye kadar gidecek...

Doğal olmayan hiçbir gıdayı kullanmamaya çalışıyorum. Bir inceleyip karar veririm... Teşekkür ederim...

Sayfa 343/1078 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •