Sayfa 345/1078 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Sayın T/A geçmiş olsun.Eline emeğine sağlık,iyi hafta sonları.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Üstadım,

Geçmiş olsun. Acil şifa dilerim.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 25/01/2018 tarihinde halka arz izahnamesini
    onaylaması çerçevesinde, 01-06/02/2018 tarihlerinde Borsa dışında halka
    arzı gerçekleştirilen MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin (Şirket) 208.037.202 TL
    tutarındaki sermayesini temsil eden paylar, Kotasyon Yönetmeliği'nin 8. maddesi
    uyarınca kota alınarak, halka arz edilen 72.833.333 TL nominal değerli paylar
    13/02/2018 tarihinden itibaren 19,00 TL/pay baz fiyat ve "MPARK.E" kodu ile
    Borsamız Yıldız Pazar'ında, A grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye
    başlayacaktır.
    Çok teşekkür ediyorum Üstadım...

MPARK hemen ekliyorum... Eksik olmayasın... Sağolasın...

Selamlar...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    .....
    Blokchain e bakan oldumu ?
    Hani ne olduğu bile daha doğru dürüst anlaşılmayan "şey"
    ....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    .....
    İş paraların maliyetine gelince hepsi pamukla kağıt karışımı boyalı paçavra ama mal değişimi ile ticaret biteli yüz yıllar olduğu için bizde bu boyalı paçavraları kullanmaya mecburuz
    Sanal para birimleri ise karşılığında boyalı paçavra bile olmayan 00010101010 kodlar bir kod yanlış yazılsa hiç bir anlamı olmayan şeyler, arkasında hiç bir güç yok, otorite yok, başına kötü bir şey gelse para sıfırlansa kendimizi yakacağımız bir dikili ağaçları bile yok...
    ....

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/unlu-..._0KbscTmi94j-A

Sayın lutfu001
    Kazın ayağının öyle olmadığını gösteren bir haber bu. Hazırlıklı olmakta fayda var. Bilgi sahibi olmaktan zarar gelmez. Bununla ilgili o kadar çok haber var ki.
    Hani derler ya ,
    "babam askerliğini burada yapmış o zaman buralar dutlukmuş."
    "dedem mecidiyeköyde 1 dönüm tarlayı 1 anadol otomobile satmış"
    gibisinden haberleri blockchain için birkaç seneye duymaya başlarız
    Önyargısız yaklaşmak lazım.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sayın T/A geçmiş olsun kendini fazla yorma sağlık herşeyden daha önemli.Emeklerin için ALLAH razı olsun kolay gelsin.
     Alıntı Originally Posted by avcı Yazıyı Oku
    Sayın T/A geçmiş olsun.Eline emeğine sağlık,iyi hafta sonları.
    Çok teşekkür ediyorum. Sağolun var olun...

Şimdi daha iyiceyim, merak etmeyin. Dinlenince iyi oluyor. Çok yorgunluğa gelmiyor...

Siteyi taşımazdan önce yapmam gereken şeyler vardı yetiştireyim diye yoğun çalıştım. Bir iki ufak eksiklik kaldı ama çok da sorun değiller. Yeni adresimizde tamamlarız inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    https://www.ntv.com.tr/ekonomi/unlu-..._0KbscTmi94j-A

Sayın lutfu001
    Kazın ayağının öyle olmadığını gösteren bir haber bu. Hazırlıklı olmakta fayda var. Bilgi sahibi olmaktan zarar gelmez. Bununla ilgili o kadar çok haber var ki.
    Hani derler ya ,
    "babam askerliğini burada yapmış o zaman buralar dutlukmuş."
    "dedem mecidiyeköyde 1 dönüm tarlayı 1 anadol otomobile satmış"
    gibisinden haberleri blockchain için birkaç seneye duymaya başlarız
    Önyargısız yaklaşmak lazım.
    Selim bey, tabiki kazın ayağı öyle değil ama neden herşeyin sonuna gelindiğinde böyle çok reklamı yapılır ben onu daha çok merak ediyorum, 2000 krizinden önce ev hanımları bile üç kuruşlarını borsaya yatırmıştı, yıl 2011 biz mesaideyiz arkadaşlar koşa koşa gidip altın alıyor satıyor yetmiyor abisine babasınada alıyordu malum o zaman altın ons fiyatı dolar bazlı zirve yapmıştı, o dönem sayın Babo bile Kanada da altın reklamı yapılıyor demişti, malum geçen günlerde sürekli bitcoin reklamı yaptı o zamanlar 20.000 dolar gören coin 1 ay bile geçmeden 5.000 küsür dolarları gördü yüksekten düşen kedi misali sekmiş olmasın, ekonomiden hiç anlamayan insanlar bile coin alıp satıyor, şimdilik sadece kaybı az cesareti çok olanlar zararlarını söyleyebiliyor,

Önyargılar bizi ayakta tutar, bırakın ben ön yargılı olayım, birde sizin dedeniz döneminde İstanbul’a gelen kaç kişiye Boğaz köprüsü satılmıştır acaba

Blockchain işte onu bir devlet basar ve şartlarını ortaya koyarsa ciddi bakarım, şimdilik kalsın, ben muhafazakar bir yatırımcıyım borsaya bile bu kadar ciddi bir girişi yapmam yıllar sürdü, doğru zamanda yanlış kağıda girdim orası ayrı konu
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    ...
    ...
    Blockchain işte onu bir devlet basar ve şartlarını ortaya koyarsa ciddi bakarım, şimdilik kalsın, ben muhafazakar bir yatırımcıyım borsaya bile bu kadar ciddi bir girişi yapmam yıllar sürdü, doğru zamanda yanlış kağıda girdim orası ayrı konu
    Vallahi sesli güldüm. Herkes bana baktı bir an n'oldu bu adam niye güldü diye.. Allah sizin de yüzünüzü güldürsün emi.

7.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Vallahi sesli güldüm. Herkes bana baktı bir an n'oldu bu adam niye güldü diye.. Allah sizin de yüzünüzü güldürsün emi.
    Amin gülen yüzlerimiz solmasın

Siz sesli güldüm deyince bende tebessüm ettim

Bu arada inşallah doğru zamanda çıkabilirim şuan ona göre planlarımı yapıyorum
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sn T/A Geçmişler olsun, sağlık ve afiyet diliyorum, emeklerinize şükranlar.. iyi hafta sonu dileklerimle..

Sayfa 345/1078 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •