Sayfa 44/1078 İlkİlk ... 34424344454654941445441044 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hocam sistem ne zaman hazır olur?
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html
    Bugünü sormuştum hocam, galiba acele ettim. Elinize sağlık.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bugünü sormuştum hocam, galiba acele ettim. Elinize sağlık.
    Grafiklerin yüklenmesi zaman alıyor. Hisse sayısı çok arttı bu da zaman demek oluyor. Bir de ben eve geç gelince biraz daha fazla gecikebiliyor...

Haftalık ve Aylık olanlar da inşaAllah haftaya hazır olurlar. Fakat o hisseleri her gün günlük olarak yüklemek mantıklı olur mu acaba? Yoksa haftalığı hafta sonu, aylığı da ay sonu mu güncellemek lâzım bilemiyorum. Hergün güncellemeye kalkarsam en az 2 saat yüklemesi sürecektir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Sevgili üstadım
    Hayırlı akşamlar...
    Şimdi size nasıl söylesem..
    Önceki sisteminizde lokmaları görüp tek tek ders çalışıyorduk. Şimdi bütün bist i yukarıdan aşağı taramaya başladık.Kendi adıma tabi ki.
    Herkesin favorisi olan,aklında olan 3-5 kağıdın takibini mutlaka yapıyordur.
    Fakat şimdi ekmek nerede diye makine başında gözlerimizi patlatıyoruz. Geçen gün hanım sen ne yapıyorsun orada, chat chut peşinde misin diye fırçalayınca benim lambalarım yandı. Biz önceden 15-20 dakika bilemedin yarım saatte işi çözüyorduk. Ama bu yeni düzende finansal analizci oluverdik. Geçen gün birine dolar alıp almaması ile ilgili yorum yaparken buldum kendimi..
    Sen yaktın bizi be üstad. Kurtar bizi

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Grafiklerin yüklenmesi zaman alıyor. Hisse sayısı çok arttı bu da zaman demek oluyor. Bir de ben eve geç gelince biraz daha fazla gecikebiliyor...

Haftalık ve Aylık olanlar da inşaAllah haftaya hazır olurlar. Fakat o hisseleri her gün günlük olarak yüklemek mantıklı olur mu acaba? Yoksa haftalığı hafta sonu, aylığı da ay sonu mu güncellemek lâzım bilemiyorum. Hergün güncellemeye kalkarsam en az 2 saat yüklemesi sürecektir...
    Haftalığı haftalık, aylığı aylık yüklemek daha mantıklı olur hocam. Yine de siz ve katılımcı arkadaşlar bilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sevgili üstadım
    Hayırlı akşamlar...
    Önceki sisteminizde lokmaları görüp tek tek ders çalışıyorduk. Şimdi bütün bist i yukarıdan aşağı taramaya başladık.Kendi adıma tabi ki.
    Fakat şimdi ekmek nerede diye makine başında gözlerimizi patlatıyoruz. Geçen gün hanım sen ne yapıyorsun orada, chat chut peşinde misin diye fırçalayınca benim lambalarım yandı. Biz önceden 15-20 dakika bilemedin yarım saatte işi çözüyorduk. Ama bu yeni düzende finansal analizci oluverdik. Geçen gün birine dolar alıp almaması ile ilgili yorum yaparken buldum kendimi..
    Olacağı buydu ne bekliyordunuz? Herkes sırasını savacak

6. Hayırlı akşamlar Hocam.

Haftalık ve aylık olanları haftalık yüklenirse iyi olur gibime geliyor.

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sevgili üstadım
    Hayırlı akşamlar...
    Kategorilere ayrılmış halinde takip etmek kolaydır. Üstelik onda sonuçlar tıoplu olarak liste halinde hemen görülüyordu. Şimdi ise liste yok, grafik var ve hisse sayısı arttı. Bu sorunu mutlaka çözeceğim.

Her zaman dediğim gibi talepler ve teklifler doğrultusunda site şekilleniyor ve şekillenecek. Her söylediğinizi ciddiye alıyorum ama her söyleneni siteye uygulayacak kod bilgim maalesef yok. Bunu öğrenmem ve uygulamam zaman alıyor. Dikkate almadığımı sanmayın. Bilin ki; o konu üzerinde mutlaka çalışıyorumdur. Gözümden kaçan olursa da lütfen hatırlatın, memnun olurum...

İlerleyen zaman içerisinde öncekiler gibi BIST30, BIST50, BIST100 gibi kategoriler olacak ve ayrıca işinizi çok kolaylaştıracak gün sonu tablolar olacak. Bu kısmı çok seveceğinizden eminim. Düşünce olarak olay tamam ama iş bunu sizlere sunabilmek için siteye aktarmaya gelince bunu kodlamayı bilmek lâzım. Kimseden yardım göremeyince (muhtemelen yardım etmek isteyen çoktur ama bilgileri olmadığından onlar da çaresizler) işler uzuyor. Fakat zaman alsa da inşaAllah tüm sorunları sırasıyla çözeceğim yeter ki; sizler desteğinizi ve görüşlerinizi esirgemeyin...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar Hocam.

Haftalık ve aylık olanları haftalık yüklenirse iyi olur gibime geliyor.

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...
    Güzel fikir; ilk görüş olarak değerlendirmeye alıyorum...

Sayfa 44/1078 İlkİlk ... 34424344454654941445441044 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •