Sayfa 629/1078 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Herkese iyi tatiller diliyorum...

Az önce Eski Sayfamız olan http://www.teknik-analiz.com/grafikler.html yönlendirme ile bundan böyle yeni platforma geçiş yapacaktır...

Sayfa önce açılacak akâbinde yönlendirme gerçekleşecektir. Eskinin de görünmesi, unutulmaması için böyle düşündüm...

Artık istediğiniz gibi yine imzamdan "Grafikler" olarak giriş yapabilirsiniz...
    hocam bizlerin yapabileceği maddi manevi nasıl bir yardımımız olur haberimiz olacaktır inşaallah...

Alıntı Originally Posted by citiwan Yazıyı Oku
    hocam bizlerin yapabileceği maddi manevi nasıl bir yardımımız olur haberimiz olacaktır inşaallah...
    Eyvallah...

İşin maddi boyutunu bir şekilde çok şükür hallediyorum. Gücüm yettiği sürece bunu sizlere aksettirmek istemem...

Ne zaman harcanan meblâğ beni aşar o zaman bu durumu sizlerle paylaşırım...

Kodlama konusunda ise yardımı kabul edebilirim. Bana lâzım olan bazı eklentilerde yardımcı olunabilir. Meselâ;

- Birkaç gündür Hisselerin görüntüsünü resim olarak kaydetme ve bunu resim olarak paylaşma ve Twitter aracılığı ile otomatik twitt gönderme işi ile uğraşıyorum.

- Malum olduğu üzere bu işin bizim Sistemlerle bir alâkası yok. Fakat bunun bir şekilde yapılması lâzım. Yoksa platform bir işe yaramayacak. Bakan geçip gidecek ama sosyal medyada paylaşılamayacak.

- Ben bunun için uğraşacağıma Sistemler ve Analizler ile uğraşsam çok daha hızlı ilerleriz. Birkaç gündür Sistem çalışmaları yapamıyorum...

Bu tür eklentisel yardımları yapabilecek olan varsa yardımını seve seve kabul ederim...

Bunun ötesinde, gördüğünüz aksaklıkları ve platformdan aldığınız görüntüleri buradan benimle ve arkadaşlarla paylaşmanız platformu daha güzel ve işlevsel bir hâle getirmek için çok önemli...

Geri dönüşler bana yön veriyor. Olumlu/olumsuz fark etmez. Yeter ki irtibatta olalım, istişâre edelim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,124
    Eyvallah...

İşin maddi boyutunu bir şekilde çok şükür hallediyorum. Gücüm yettiği sürece bunu sizlere aksettirmek istemem...

Ne zaman harcanan meblâğ beni aşar o zaman bu durumu sizlerle paylaşırım...

Kodlama konusunda ise yardımı kabul edebilirim. Bana lâzım olan bazı eklentilerde yardımcı olunabilir. Meselâ;

- Birkaç gündür Hisselerin görüntüsünü resim olarak kaydetme ve bunu resim olarak paylaşma ve Twitter aracılığı ile otomatik twitt gönderme işi ile uğraşıyorum.

- Malum olduğu üzere bu işin bizim Sistemlerle bir alâkası yok. Fakat bunun bir şekilde yapılması lâzım. Yoksa platform bir işe yaramayacak. Bakan geçip gidecek ama sosyal medyada paylaşılamayacak.

- Ben bunun için uğraşacağıma Sistemler ve Analizler ile uğraşsam çok daha hızlı ilerleriz. Birkaç gündür Sistem çalışmaları yapamıyorum...

Bu tür eklentisel yardımları yapabilecek olan varsa yardımını seve seve kabul ederim...

Bunun ötesinde, gördüğünüz aksaklıkları ve platformdan aldığınız görüntüleri buradan benimle ve arkadaşlarla paylaşmanız platformu daha güzel ve işlevsel bir hâle getirmek için çok önemli...

Geri dönüşler bana yön veriyor. Olumlu/olumsuz fark etmez. Yeter ki irtibatta olalım, istişâre edelim...
    eline emeğine yüreğine sağlık sevgili T/A
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    eline emeğine yüreğine sağlık sevgili T/A
    Teşekkür ederim...

Elimden geldiğince, gücüm yettiğince devam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Sevgili üstadım, Sayın bilgem, başlık takipçisi değerli abilerim, sevgili dostlar...
    Hepinize mutlu bir sene dilerim. Bol kazançlı bir yıl geçirmenizi temenni ederim.Sağlık sıhhat ve mutluluklar sizlerle olsun.

Sayın bilgem sizden küçük bir ricam olacak. Endeks / YABTKSORAN için bir yorum rica edebilir miyim
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Eyvallah...
    Kodlama konusunda ise yardımı kabul edebilirim. Bana lâzım olan bazı eklentilerde yardımcı olunabilir.

Bu işlemleri akşamları cep telefonu ile yapamam mesai içinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım...

Alıntı Originally Posted by citiwan Yazıyı Oku
    Bu işlemleri akşamları cep telefonu ile yapamam mesai içinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım...
    Teşekkür ederim...

Olduğu kadar olsun, çok fazla zorlamanıza gerek yok...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sevgili üstadım, Sayın bilgem, başlık takipçisi değerli abilerim, sevgili dostlar...
    Hepinize mutlu bir sene dilerim. Bol kazançlı bir yıl geçirmenizi temenni ederim.Sağlık sıhhat ve mutluluklar sizlerle olsun.

Sayın bilgem sizden küçük bir ricam olacak. Endeks / YABTKSORAN için bir yorum rica edebilir miyim
    Sana da hayırlı ve mutlu yıllar diliyorum...

Teşekkürler...

Sayfa 629/1078 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •