Sayfa 633/1078 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Sayın @T/A bilgisayar dan baktım MEB bilgisayarlar i da açıyor çok güzel bir şey okulda da teneffüslerde bakmak çok iyi reklam falan varsa tiklayalim bir ihtiyacti bir de cizim falan olsa tadından yenmez ellerine sağlık

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah, sağolun...

Çok şükür reklama ihtiyaç yok. Şimdilik maliyetleri karşılayabiliyorum. İhtiyaç olursa haber veririm.

Platform zamanla çok daha işlevsel olacak. Çizim olaylarını da yöntemini kafamda netleştirimsem ekleyeceğim. Fakat şu anda acil olan bizim WM_Sistem 'in çalışıyor olması.

Bunu nasıl daha hızlandırabilirim o konu üzerinde çalışıyorum. Beraberinde de 60 dk. lık ve diğer tüm zaman aralıklarının çalışır durumda olmasının çalışmasını yapıyorum.

Görüşkeriniz her zaman değerlidir ve bana yön gösteriyor...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. XBANK

3.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Bist100 Haftalık TL senaryo takibimizde ise henüz Chikou-Span mavi kapanışları kesmedi . Bist30 daki kesişimin sahte olup olmadığını sağlama olarak takip edebiliriz...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Sevgiler...Saygılar...

Yukarıda işaret etiğimiz ve teyit niteliğinde olan Kahverengi Chikou-Span'ı mavi kapanışlarla kestirmemek için nasıl cambazlık yaptıklarını seyrediyoruz ... ... Sinyali vermemek için kıvrım kıvrım kıvranıyolar... Diğer taraftan senaryomuza bağlı beklediğimiz MACD trigger kesişimi geçen hafta itibariyle gerçekleşti ... Şimdi 45-60 gün arasında tahmin ettiğim MACD ikinci bacak çalışması yapılacak ve MACD ikinci dibini görecek. Akabinde pala bize geçer ... Geçtiğimiz haftalarda 91000 seviyesini kırdı dedikten sonra benim için çok konuşulan 88000 desteğinin çok önemi yok. Bar grafikte önemli desteklerim en iyi ihtimalle kalın en alt mavi çizgi (86500 civarı) , en kötü ihtimalle en alt nokta-nokta mavi çizgi (83400 civarı) ...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Sevgiler...Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Cümleten iyi akşamlar...

Sayfamızı boş bırakmayan paylaşım yapan arkadaşların ellerine sağlık. Çok teşekkür ediyorum...

Şu platform işi biterse veya belirli bir aşamaya gelirse buradan platform üzerindeki araçları kullanarak analiz yapabileceğiz. O zaman burada daha fazla zaman geçirebileceğiz...

Şimdilik sayfamızı yukarılarda tutmak için az da olsa 1-2 mesajla katılımda bulunalım...

60 dk. lık verileri eklemek için çalışıyorum. Veriler hazır ama ekrana basınca zaman scalasını en ideal şekilde ölçeklendirmek gerekiyor. Zamanı yazma işi olmasa hemen aktif ederim ama hangi zamana karşılık geldiğini bilmek gerekiyor.

İnşaAllah en kısa sürede bunu da çözerim...

Aşağıdaki grafiği otomatik olarak platformdan paylaşıyorum. İnşaAllah bunu otomatik hale getirerek sizlerin de forum ortamında otomatik paylaşım yapmanızı sağlamaya çalışacağım...

5. Sn. T/A,
    Grafiklere çok geç giriyor, başka şikayeti olan yoksa Mac kullanıyorum belki de ondandır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sn. T/A,
    Grafiklere çok geç giriyor, başka şikayeti olan yoksa Mac kullanıyorum belki de ondandır.
    Sorun sizde değil. Özellikle geceleri çok yavaşlıyor.

Bu olayın ben de farkındayım. Hızlandırmak için çalışmalarım var. Fakat her şeyi aynı anda ve tek başıma yapınca bazı şeyler öncelik haline geliyor.

Şu an için geç de olsa en azından çalışıyor. Bu günü görene kadar çok emek ve zaman harcandı...

Şimdi 60 dk. lık ve diğer alt zaman dilimlerini paylaşabilmek için günlerdir çalışma yapıyorum. İnşaAllah bunu halledince sizin bahsettiğiniz sorunu kökten çözeceğim...

Nasıl yapacağımı çözdüm ama işin bir de uygulama aşaması var...

Biraz zaman alacak ama idare etmenizi rica ediyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sorun sizde değil. Özellikle geceleri çok yavaşlıyor.

Bu olayın ben de farkındayım. Hızlandırmak için çalışmalarım var. Fakat her şeyi aynı anda ve tek başıma yapınca bazı şeyler öncelik haline geliyor.

Şu an için geç de olsa en azından çalışıyor. Bu günü görene kadar çok emek ve zaman harcandı...

Şimdi 60 dk. lık ve diğer alt zaman dilimlerini paylaşabilmek için günlerdir çalışma yapıyorum. İnşaAllah bunu halledince sizin bahsettiğiniz sorunu kökten çözeceğim...

Nasıl yapacağımı çözdüm ama işin bir de uygulama aşaması var...

Biraz zaman alacak ama idare etmenizi rica ediyorum...
    Zor işler bunlar, Allah kolaylık versin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Grafiklerin yüklenme hızını biraz arttırmayı başardım...

Bir aksilik olmazsa şimdilik fena değil.

Elimdeki daha acil işleri bitirince daha fazla hız kazandıracak çalışmaları da yapacağım...

Sayfa 633/1078 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •