Sayfa 637/1078 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Kolay gelsin sayın T/A trend çizgilerini ne zaman çizebileceğiz.
    En son o konu üzerinde çalışırken aniden acil başka bir eksiklik gördüm.

Araya bir de 60 dk.lık grafik girince o iş biraz ertelendi...

Diğer zaman dilimlerini açıp açmamakta kararsız kaldım. Kullanan olu mu bilemiyorum?

Eğer onları da açarsam bu defa server 'a çok fazla yük binecek. Bir hisseye bakmak için giren biri tüm zamanları tek tek dolaştığı zaman server çok fazla çalışmış oluyor.

Umarım çok fazla o konuda talep olmaz. Şu ana kadar olmadığına göre 60 dk.lık bize yeterli olacaktır...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ben de Ichimoku Kinko Hyo'yu merakla bekliyorum.
    Sen biraz daha merak edecek gibi duruyorsun...

O işler sanırım en sona eklenecekler arasındadır...

Elbette talebe göre sıralamayı (araya önem ve aciliyet arzeden işler girmez ise) değiştirebilirim...

Şu anda platform yoğun bir şekilde çalışıyor ama 1-2 kişi hariç yazan yok!!!

Varsın yazan olmasın. Biz yazanlarla yolumuza devam ederiz...

Nasıl mı? Onu zaman gösterecek...

Kapıda kaldıkları zaman anlarlar...

Ben kaçtım...

Herkese hayırlı geceler...

Bugün çok önemli işleri hallettim...

Huzur ile uyumak nâsip olur inşaAllah...

Cümlemize de inşaAllah... Amiiinnn....

Hayırlı Günler...

Bol Kazançlar...

Bugün platformun emniyeti ve düzenli çalışabilmesi için tedbir amaçlı çalışmalar yapacağım...

Bu çalışmalar bitmeden yeni özellik ekleme imkanım olmayacaktır...

Platform şu anda aktif ve çalışır durumdadır...

Ses fazla çıkmasa da ben platformun yükünden kullanıldığını anlayabiliyorum...

Ben buralardayım. Sormak istediğiniz veya tavsiyeniz varsa şu aralar yeni özellik eklemeden önce, ön istişare açısından iyi olur düşüncesindeyim...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Günler...

Bol Kazançlar...

Bugün platformun emniyeti ve düzenli çalışabilmesi için tedbir amaçlı çalışmalar yapacağım...

Bu çalışmalar bitmeden yeni özellik ekleme imkanım olmayacaktır...

Platform şu anda aktif ve çalışır durumdadır...

Ses fazla çıkmasa da ben platformun yükünden kullanıldığını anlayabiliyorum...

Ben buralardayım. Sormak istediğiniz veya tavsiyeniz varsa şu aralar yeni özellik eklemeden önce, ön istişare açısından iyi olur düşüncesindeyim...
    Teşekkürler Sayın T/A, emeklerinize minnettarız, elleriniz dert görmesin.

Kendi adıma teknik açıdan kısıtlı bilgi seviyem olduğundan günlük periyotta (kısıtlı amaçlarla) yararlanıyorum.

Yetersiz teknik bilgimden dolayı kullanıma ilişkin fazla öneri getiremiyorum, sessiz kalıyorum, ancak yaptıklarınızı takdir ediyor ve faydalanıyorum. Benim gibi birçok sessiz arkadaşın da faydalandığını düşünüyorum.

Hayırlı günler, bol ve bereketli kazançlar diliyorum.

Selam, sevgi ve saygılarımla,

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sayın T/A, emeklerinize minnettarız, elleriniz dert görmesin.

Kendi adıma teknik açıdan kısıtlı bilgi seviyem olduğundan günlük periyotta (kısıtlı amaçlarla) yararlanıyorum.

Yetersiz teknik bilgimden dolayı kullanıma ilişkin fazla öneri getiremiyorum, sessiz kalıyorum, ancak yaptıklarınızı takdir ediyor ve faydalanıyorum. Benim gibi birçok sessiz arkadaşın da faydalandığını düşünüyorum.

Hayırlı günler, bol ve bereketli kazançlar diliyorum.

Selam, sevgi ve saygılarımla,
    Teşekkür ederim...

Platformun bir amacı da Teknik Bilgiye ihtiyaç duymadan doğrudan sonucu görebilmektir.

Ben hazır Sistemi ve sonuçlarını sizlerle paylaşıyorum. Tek yapmanız gereken girip kullanmak...

En azından kulanım anında kafanıza takılan olur veya sormak istediğiniz bir şey olur, çekinmeden sorabilirsiniz...

En üst düzeyde faydalanmanız dileklerimle...

Hayırlı Günler...

Dünkü yaşanan güzel hareket bize:

- Acaba KaplumBOĞA formasyonu yerini BOĞA formasyonuna mı bırakıyor?

diye düşündürüyor..

Neden olmasın. Zaten bu günleri beklemiyormuyduk. KaplumBOĞA dönemi stresli geçse de sabredenler için bekleme dönemi olmaktan öteye geçmedi...

Sayfa 637/1078 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •