Sayfa 639/1078 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,954
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ..
    ..
    Şimdi sen istediklerini söyle ben not alayım...
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]https://www.tradingview.com/x/oNF1LggY/[/IMG

Hayırlı akşamlar tüm arkadaşlar'a
    Haftalık grafik'te görüldüğü gibi, 87.000 önemsiyorduk buradan tepki geldi ve 94.000 geçilerek,98.000 lere geldik.
    Bundan sonra ok ile işaretli bölgelerde'ki hareketlere benzer yapı oluşacak'mı onu izleyelim.

Hayırlı haftalar...

Sistem 'i ve yeni Platformu test etmek adına gözüme çarpan hisselerden DOAS 'i bir inceleyelim...

Günlükte AL verdikten sonra Haftalık grafikte de geçen hafta AL vermiş durumda...

MACD de güzel görüntü vermiş durumda...

Grafiğe dikkatlice bakınca Direnç olarak süregelen Üst banda uzunca bir süredir hiç yaklaşmamış bile. Şimdi ilk defa bu bandı kırıyor..

GannHiLo ise ara ara işlem yaptırmış. Fakat bizim asıl önem verdiğimiz Sistem olduğuna göre Sistem 'i incelemek gerekiyor. GannHiLo kısa vade fikir açısından süper işler çıkartıyor...

Bugünden itibaren bu hisseyi Sistem 'i incelemek adına takip edelim. Bakalım Sistem gerçekten zamanlama konusunda nasıl sonuçlar ortaya koyuyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4. Sayın T/A grafikleri buraya yapıştıramadım bir türlü,zaten bu sorun önceden beri var.Masa üstüne veya paint'e kopyaladığım grafikleri buraya ekleyemiyorum.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sayın T/A grafikleri buraya yapıştıramadım bir türlü,zaten bu sorun önceden beri var.Masa üstüne veya paint'e kopyaladığım grafikleri buraya ekleyemiyorum.
    O sorunun benimle ilgisi yok. Hisse.net ile ilgili bir olay...

Son günlerde bu soruna çözüm bulabilmek için çalışıyordum. Fakat yine fıtıklar sıkıntı çıkarıyor...

İlk fırsatta benim siteden ilgili linki sizinle paylaşanın bir yolunu bulup sizlerle paylaşacağım...

Üstteki mesajda ben elle ekleme yaptım. Biraz uğraştırıyor. Otomatik olmadığı sürece sizin eklemeniz mümkün değil. Hisse adını otomatik zamana göre belirliyor. O nedenle gerçek ismini bilmeniz mümkün olmaz!

İnşaAllah dua edin de en kısa sürede eksik kalan işleri de tamamlayabileyim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Eyvallah kolay gelsin

7. Sn.T/A geçmiş olsun.Üstad algoritmayı merak etmiyormusunuz.

Sayfa 639/1078 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •