Sayfa 641/1078 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Sayın T/A hayırlı akşamlar benim için sisteme göre cemts yorumlayabilirmisin grafiğini'de isterim yalnız zahmet olmazsa.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sayın T/A hayırlı akşamlar benim için sisteme göre cemts yorumlayabilirmisin grafiğini'de isterim yalnız zahmet olmazsa.
    Hayırlı Akşamlar...

İşin içine duyguları katmayınca yorum yapmak çok kolay oluyor...

Sadece Sistem 'e göre yorumum şu şekilde olur:

- Tüm dönemlerde olumsuz bir seyir yok...

- 6.47 Haftalık olarak Direnç etkisi yapabilir ama görünüşe göre bu geçici olacak gibi duruyor...

- Günlükde bir sıkıntı olmamakla birlikte 5.91 Destek olarak duruyor. Burayı kırarsa sıkıntı oluşabilir...

- Saatlik olarak son saatte bir atak yaparak olumlu bölgeye geçmiştir. Devamı yarın gelebilir. Fakat dediğim dirençe dikkat etmek gerekir...

Özet olarak desteğe dikkat ederek devam edilebilir. Desteği kırarsa tekrar olumlu görüntü verene kadar uzak kalamak gerekir... İşin işine duygular girince bu son madde işe yaramıyor!!!

Grafiğe şimdilik Trend çizemediğimiz için ancak bu kadar oluyor. Bir süredir Platform geliştirme çalışmaları rahatsızlığımdan dolayı askıda kaldı. Kollarım, boynum ve sırtım çok ağrı yaptı...

Henüz tam rahatlamadım ama en azından fazla yormayınca sıkıntı vermiyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Zahmet verdik akşam akşam geçmiş olsun hakkını helal et.

4. Ben'de haftalık grafiği yapıştırayım.
    Oklar'la işaretli bölgelerde'ki hareketleri takip ediyoruz.Ana tema ortalama altın'da ( 98.000 ) kapanışlar'da dikkat veya stop moduna geçiyoruz.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Akşamlar...

İşin içine duyguları katmayınca yorum yapmak çok kolay oluyor...

Sadece Sistem 'e göre yorumum şu şekilde olur:

- Tüm dönemlerde olumsuz bir seyir yok...

- 6.47 Haftalık olarak Direnç etkisi yapabilir ama görünüşe göre bu geçici olacak gibi duruyor...

- Günlükde bir sıkıntı olmamakla birlikte 5.91 Destek olarak duruyor. Burayı kırarsa sıkıntı oluşabilir...

- Saatlik olarak son saatte bir atak yaparak olumlu bölgeye geçmiştir. Devamı yarın gelebilir. Fakat dediğim dirençe dikkat etmek gerekir...

Özet olarak desteğe dikkat ederek devam edilebilir. Desteği kırarsa tekrar olumlu görüntü verene kadar uzak kalamak gerekir... İşin işine duygular girince bu son madde işe yaramıyor!!!

Grafiğe şimdilik Trend çizemediğimiz için ancak bu kadar oluyor. Bir süredir Platform geliştirme çalışmaları rahatsızlığımdan dolayı askıda kaldı. Kollarım, boynum ve sırtım çok ağrı yaptı...

Henüz tam rahatlamadım ama en azından fazla yormayınca sıkıntı vermiyor...

Grafikler çok güzeller, ellerinize sağlık hocam. Senet alacakların almadan önce eleyip dokuyabileceği bir halde. Daha ne isteyelim?

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Zahmet verdik akşam akşam geçmiş olsun hakkını helal et.
    Estağfirullah...

Teşekkür ederim...

İyi akşamlar...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Grafikler çok güzeller, ellerinize sağlık hocam. Senet alacakların almadan önce eleyip dokuyabileceği bir halde. Daha ne isteyelim?
    Sade, basit ve anlaşılır olduklarını düşünüyorum...

Fakat yukarıda da dediğim gibi:

- Duygular ve beklentiler işin içine girince Sistem çalışyor...

Kendim de yer yer canlı olarak test ediyorum ve ne zaman beklentiler ve duygular ön plana çıkarsa hatalı işlemler yapıyorum... ((

Aza kanaat edip, çoktan olmamak lâzım...

Düsturumuz bu olursa her daim kazanırız...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,968
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ...

- Duygular ve beklentiler işin içine girince Sistem çalışyor...
    ...
    Aza kanaat edip, çoktan olmamak lâzım...

Düsturumuz bu olursa her daim kazanırız...
    Bir de listeye "nasip " ekleyelim.
    Bir haftadır yükselen hissedeyim. anlık satış rakamını güncelliyorum devamlı, ekran başındayım yani. Hanım aradı, "hastane randevum var, beni bırakır mısın dedi" . Bıraktım yarım saat sonra %17 taban yedim
    yaw keşke aylık araba kiralasaydım diyesim geldi.

Çıkartırım acısını da, çok fena yedim ...
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 641/1078 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •