Sayfa 296/1078 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim... Yakın zamanda bu Takas işine de el attıracaksınız bana...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rica ederim, şuan internet bağlantım berbat ötesi artık bu nasıl 3G ise, yarım yamalak oldu bazıları sanırım, sayfalar şöyle açılsın hatalı olanları düzelteceğim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Rica ederim, şuan internet bağlantım berbat ötesi artık bu nasıl 3G ise, yarım yamalak oldu bazıları sanırım, sayfalar şöyle açılsın hatalı olanları düzelteceğim
    Acelemiz yok nasıl olsa. Bilanço açıklanana kadar zamanı var..

Yıl sonu iyi kâr açıklması lâzım.. 👍

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4. Şimdi biraz kaba taslak bakınca benim gördüğüm Ak Yatırıma gelen bu mal yani 2.6 milyon küsür Yapı Krediden Virmanla gelmiş, ayrıca şöyle kabaca topladım Ak yatırım 12 ayda toplam 450 bin satış yönünde kalmış, UBS yaklaşık 1.460.000 mal almış ama Doçe nin elindeki mal 1.090.000 artmış yani bazı işlemler bu 2 kurum arasında karşılıklı olmuş, yada alırken açıktan göstere göstere UBS den almışlar ama satış Ak Yatırımdan olmuş,

Aslında bu kağıt takasını incelemek kolay olur diye düşünüyordum şuan gördüm kü bunda da dönen bir dümen var şimdilik ben anlam veremedim uzun süredir takip eden birini bulmak ve ona sormak lazım diye düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Şimdi biraz kaba taslak bakınca benim gördüğüm Ak Yatırıma gelen bu mal yani 2.6 milyon küsür Yapı Krediden Virmanla gelmiş, ayrıca şöyle kabaca topladım Ak yatırım 12 ayda toplam 450 bin satış yönünde kalmış, UBS yaklaşık 1.460.000 mal almış ama Doçe nin elindeki mal 1.090.000 artmış yani bazı işlemler bu 2 kurum arasında karşılıklı olmuş, yada alırken açıktan göstere göstere UBS den almışlar ama satış Ak Yatırımdan olmuş,

Aslında bu kağıt takasını incelemek kolay olur diye düşünüyordum şuan gördüm kü bunda da dönen bir dümen var şimdilik ben anlam veremedim uzun süredir takip eden birini bulmak ve ona sormak lazım diye düşünüyorum
    Takastan pek anlamam ama Teknik olarak 7 yıldır önce dağıtılan sonra toplanmaya çalışılan bir hissedir...

Fakat son anlardai benim olaya müdahil olmam hesaplarını bozdu. Beni korkutmak için sattukları tüm büyük lotları alınca beklemeye geçtiler. Beklesinler bakalım, nereye kadar bekleyecekler...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Takastan pek anlamam ama Teknik olarak 7 yıldır önce dağıtılan sonra toplanmaya çalışılan bir hissedir...

Fakat son anlardai benim olaya müdahil olmam hesaplarını bozdu. Beni korkutmak için sattukları tüm büyük lotları alınca beklemeye geçtiler. Beklesinler bakalım, nereye kadar bekleyecekler...

İnşallah fazla bekletmezler, sonuçta zaman demek para demek

sir Guest
    sayın T/A hocam. Allah rahatsızlığınıza şifa versin. emekleriniz için teşekkürler. sağolun varolun.

8. T/A abi,
    eline koluna sağlık,
    hakkını helal et

Sayfa 296/1078 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •