Sayfa 243/1078 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hemen hemen tüm CandleStick Formasyonları tanımlıdır ve her hisse için günlük olarak paylaşıyorum. Formasyonları yazarken çok araştırdım ve en doğru olduğuna inandığım şekilde kodladım.

Eğer düzenli olarak takip ederseniz formasyonları ve çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz. Takıldığınız bir durum veya formasyon olursa yazabilirsiniz...

Ben henüz bu çalışmayı Sistem haline getiremediğim için AL ya da SAT simyalleri yok. İnşaAllah bir gün bunu da hallederim...

Yapacak o kadar çok iş varki hangisine yetişeceğimi şaşırıyorum. İşin açığı günü kurtarmaya çalışıyorum. Tek başıma tüm işlere yetişemiyorum...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Lafım kesinlikle size değildi lütfen yanlış anlamayın . Kendi adıma çalışmam gerektiğini söyledim siz elinizden geleni yapıyorsunuz zaten.

Teşekkürler tekrardan.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece gördüğümü söylüyorum. Eksiğim ve hatalı olduğum kısmı hatırlatın lütfen. Başkasının aklıyla yola çıkan yolda kalır.

Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    Lafım kesinlikle size değildi lütfen yanlış anlamayın . Kendi adıma çalışmam gerektiğini söyledim siz elinizden geleni yapıyorsunuz zaten.

Teşekkürler tekrardan.
    Yanlış anlamamıştım ama siz böyle yazınca tekrar okuyunca yazılanların diğer anlama da gelebileceğini gördüm. Ben de üstüne böyle yazınca yablış anlamışım gibi olmuş.

İçiniz rahat olsun. Ben akıllarda doğrusu yer etsin diye kendi eksikliğimi yer yer yazarım. Keşke daha fazlasını yapabilsem. Kısmet artık...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,941
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 6 kişi okumaktadır. (4 üye ve 2 ziyaretçi)

Ey bilge; bir seneyi daha, son günde bile seni takip eden, merak eden insanlarla birlikte deviriyorsun.
    Size, ailenize, sizi takip eden mutlu azınlığa, mutlu bir ömür dilerim.
    Sayın forum sakinleri ve üstad herkesten özür dilerim. Ben bu mesajı sevgili Don Kişot abinin başlığına yazdığımı sanıyordum. Burada anlamsız bir yerde arada kaldı.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sayın forum sakinleri ve üstad herkesten özür dilerim. Ben bu mesajı sevgili Don Kişot abinin başlığına yazdığımı sanıyordum. Burada anlamsız bir yerde arada kaldı.

O sırada burayı kaç kişi takip ediyordu bilmiyorum ama Burada da çok sırıtmamış sanki.

Günaydın herkese.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece gördüğümü söylüyorum. Eksiğim ve hatalı olduğum kısmı hatırlatın lütfen. Başkasının aklıyla yola çıkan yolda kalır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,941
     Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    O sırada burayı kaç kişi takip ediyordu bilmiyorum ama Burada da çok sırıtmamış sanki.

Günaydın herkese.
    Sn. burdur15
    Sevgili Don Kişot abi ye ithafen başlık takipçisi arkadaşlar bir yazı yazmışlardı. Kendisi de bilge tavrıyla hoş bir laf etmişti. Bense aynı anda her iki başlığı sağ mouse ile açıp ayrı ayrı pencerelerde takip ettiğimden orayi okuyup oraya yazdığım zannimla cümleyi sarf ettim. Eğer sizler başlık takipçileri anormallik yok diyorsanız. Benim açımdan da yoktur. Her halükarda hem Sevgili Dön Kişot abi hemde T/A abi izlenecek takip edilecek feyz, bilgi, alinacak değerli insanlar.

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Site için çalışmalara devam ederken geçenlerde bir arkadaşın bu yönde olan talebi aklıma geldi ve bunu sizlerle paylaşmak ve istişare etmek istedim.

Birçok kişinin işine yaramayabilir ama belki birçok kişi de böyle bir gösterimi talep edebilir...

Lütfen görüşlerinizi esiremeyin. Bu tip bir çalışma faydalı olur mu? Nasıl geliştirilirse faydalı olabilir?

Şimdi yapmak istediğim:

- Gün sonu itibari ile grafikleri yüklerken toplu halde gün içi verileri de toplu halde paylaşmak...

- Bu verileri indirmek isteyenler için idirmeyi mümkün hale getirmek ve CVS formatında kaydedebilmek...

Örnek görüntü için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterlidir.

http://teknikanaliz.site/TA/01.01.2018.html

İNDİR

Sitede uygun gördüğünüz bir yere ekleyip, tarih sırasına göre kalıcı olarak saklayıp, istenilen tarihe tıklayıp görme ve indirme imkanının sağlamayı düşünüyorum...

XU100 için yarın seans açılmazdan önce birkaç kelâm edeyim...

Çok detaylı bir analiz yapma imkanım olmadı. Hâlen görünen yön yukarısıdır ama bu nereye kadar sorusuna da bir cevap aramamızı gerektiriyor...

117.3xx - 118.3xx seviyelerinde muhtmel bir direç olacaktır. Asıl hedef olarak 123.xxx seviyeleri hâlen gündemdedir. Bu seviyenin üzeri şu an için çok zor gibi duruyor.

Yılın son günü itibari ile tarihi zirvede kapattık ve şu ana kadarki en yüksek noktadayız. Eğer daha önceki zirvemiz olan 115.093 seviyesini geçtikten sonra geri dönerek kapanışı daha altında yapmış olsaydık; yarın kesin düşüş başlar diyebilirdim. Şimdi bu seviyenin altına düşmediği sürece hâlen yükseliş potansiyeli devam ediyor.

Tek sıkıntı trend açısının aniden artması. Aynı olay Osilatörde de mevcut. O nedenle aynı hızı süremeyebileceğini düşünüyor ve biraz yavaşlayacağını düşünüyorum. Akabinde de vermiş olduğum her 2 hedefi de test ederek, yeniden bir düzeltme yapma yoluna gideceğidir...

Az önce de dediğim gibi bizi lgilendiren en önemli gösterge fiyatların daha önceki zirve olan 115.093 seviyesini altına inmesi ve orada kalmasıdır. Böyle bir durum olması halinde tıpkı bir önceki tepeye benzer bir hareketle düşüş yapmaya başlayabilir.

Hep beraber bekleyip göreceğiz. Beklentim verdiğim seviyelerin görülmesi ve sonrasında düşüş olmasıdır. Umarım beni yanıltır ve düşmeden yoluna devam eder...!!!

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

Not: Listeye yeni eklenen hisseler için geçmiş dönem Açığa Satış Verileri en kısa sürede eklenecektir. Bugünden itibaren düzenli olarak yeni hisselerin verileri güncellenecektir...

Sayfa 243/1078 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •