Sayfa 202/791 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku

sürünen bucım bölünmemiş hali..
    bizim yılan çok gerilerde kalmış ..sürünmekten bıkmadı herhalde ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Az kaldı kobra deri değiştirecek🐍

3. Bizim mahallenin cocuklarında ne grafikler var be... gurur duydum ortaklarımla

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bizim mahallenin cocuklarında ne grafikler var be... gurur duydum ortaklarımla
    Geçen gün bir 15000 lot koydular ya satışa çizmemek sistemin dışına çıkmamak için kendimi zor tuttum.Zira onu alsam hani meşhur bir çocuk vardır 10 lirayı alsam oyun biterdi diyen ona dönecektim.Ben bu kadar akıntıya karşı kürek çekmeye meraklı bir zatı muhterem daha görmedim.

Tahtadaki arkadaş yazdıklarım zoruna gitmesin daha çözüldüğünü anlayacak kadar bile zekan yoksa bu senin aklına uyup bu işi yapanın suçu.Hiç mi içinizde aklı başında biri yok demiyor 10 yıldır aynı numara artık millet yemiyor.bas bas 43 e kapanış yolla emin ol akşam uyuyamam.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 12-09-2017 saat: 17:59.

5. Tahtaya koymuşlar nöbetçi baş aÅ›agı geleni al.Yukarı çıkarma diye.10 yıldır aynı işi yapıyor.Tarman baba nın keyfi gelince,hesabı tayyar olunca gidecek yukarı lakin o tarih Babanın ajandası da yazılı bir tek.

6. Bu tahtadaki işi yapanlar eğer bilginiz ile bu piyasada olsanız aç kalırdınız.Öyle size en uygun senaryo nasıl olur diye düşünüp zorlama olarak olmadı içeriden haber, karar alışı olmadı GM ye demeç verdirerek işinize geleni zorla yaptırmaya benzemez çünkü bilginiz ile bu piyasada para kazanmak.

120 mln dolar yatırım 7 leri zorlarken de biliniyordu.Şimdi yatırımcıya bunu yedirmeye çalışıyorsunuz yetmiyor Gm ye yaptırdığınız açıklamalar fecaat.Ekonomi bakanı olsam siz alamıyorsunuz madem zorla maaşa zam göreve sonu ben sağlardım.

7. Birde 2009 yanılmıyorsam Osman Nemli enerji işine gireceğiz demişti.Noldu acep.?

8. Değerli kardeşlerim güzel ve gerçekçi eleştiriler yapıyorlar.Herkes meselenin özüne inmiş.Ancak bizimki mok yemekten hala vazgeçmiyor.Burada tahta yapan Tarman'ın çocukları.Buradaki amaç da tek değil.Sinsi birkaç amaçları var.

Sayfa 202/791 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •