Sayfa 395/790 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 6318 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

10 tl bu hissenin matematiği o da olucak Allah ın izniyle ama çilenin karşılığımı hayır... Bu hissenin tek sorunu ana ortaklık karının adil alınmaması ben öyle düşünüyorum nacizane

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    evet kurtuluş kendimi tutamiyorum bu hisse bende ömür boyu kaşıntı yapacak hadiseler birakti inan elimde hiç lot kalmadi (1.432lot) hariç mevzu lot değil bu durum bende hastalik yapti nereye saracagimi bilemiyorum.

Hastalık konusunda seninle hem fikirim bu hastalıktan kurtulmanın tek yolu elinde bucim hissesini bulundurmak ve onunla birlikte yaşamaya alışmaktır. Daha önce yazmıştım benim arkadaşım 10 yıl önce 6 tl civarında aldı 2016 yılında satacak şekilde bir hedef koydu bu arada her yıl yaklaşık olarak (1000-2000) lot arası alacak şekilde tüketici kredisi çekip 12 taksit halinde krediyi ödedi, bu şekilde 2016 yılına kadar alımlara devam etti. bende yıllarca devamlı (1500-3000) lot arası alım satım yapardım. bazen sattıktan sonra pişman olurdum ertesi gün, hemen almaya çalışırdım , birkaç gün sonra tekrar sıkılır satardım bu yıllarca böyle devam etti en son 2 yıl önce 6,70 tl bir miktar aldım 7,05 tl civarı sattım galiba 2 gün sonra büyük bir heyecanla 6,81 tl geri aldım aynı akşam Çemtaş elinde bulunan bucim hissesini satacağı haberi geldi ve ertesi gün - 4 veya 5 kapattı işte o gün bu amansız hastalığa yakalandım çünkü satıştan gelecek paranın % 58 zaten bucimim kasasına girecek düşüş anlamsız dedim ve daha önceki yazılarımda yazmış olduğum şekilde alımlara devam ettim.

'Yatırım tavsiyesi değildir.''

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    satışa çıkmayan şeyin zararı olmaz it zarada felan değil sen bugunki fiyattan hepsini aliyorum de sana ayağının kirini vermez. Bu hesaplar züğürt teselli masalina bağlar
    it 2013 yılında ekgyo ve thy de atakule gyo nun nakti ile yüklü alımlar yaptı .havayollarını 5 ekgyo yu 3.80 cıvarında sattı.hemen hemen 1-1 kazandı.2016 yılında bu kez 3.50 den ekgyo ve 2tl cıvarından ısgyo aldı .bu kez zataallerine 1-1 kaçtı.
    çok da iyi oldu.çemtaş yatırımcıları adamı nerede ise borsacılar kıralı ilan edecekler.adam bu işi çok iyi biliyordu da hadi bucim almadın.neden çemtaşı almadın.ozamanlar 2.15 cıvarında idi.kendi hissene güvenemedinmi yoksa başka tezgahlar peşinde mi idin.
    Alma mazlumun ahını çıkar aheste
    ytd
    Son düzenleme : Hasanoğlan; 14-11-2018 saat: 18:48.

4. geçmiş yıl karı =265.230milyon tl
    9 aylık kar = 84.350 milyon tl kasada bekleyen 350 milyon tl

Bu parayı bedelsiz yapda ortalık şenlensin
    ytd

5. Bence adamı fazla abartıyorsunuz neye elini attıysa külliyen zarar fi tarihinde 2 başarılı satış yapıp voliyi vurmuş sonra da temettüleri toplamış. Borsadaki fiyatlarla da bence artık ilgilenmiyor ne olursa olsun modunda. Agyo da da durum rezalet yıllar geçmiş dolar bazlı çöp durumda hisse

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İşte TAKVİM

1- yeni bir ÇED raporu yapılır. 1 yıl sürer.
    2- her türlü itirazlar davalar çözülür. 2 yıl sürer.
    3- inşaat başlar.biter. 2 yıl sürer
    4- yeni üretim başlar.bugünden ileriye 5. yılda ancak.
    2018 + 5 = 2023 yılı....
    işte o zaman 5 $ hisse fiyatı görülebilebilirlik alanında olabilebiliriz.. diye düşünüyorum.... bea...!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

7.  Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    Bence adamı fazla abartıyorsunuz neye elini attıysa külliyen zarar fi tarihinde 2 başarılı satış yapıp voliyi vurmuş sonra da temettüleri toplamış. Borsadaki fiyatlarla da bence artık ilgilenmiyor ne olursa olsun modunda. Agyo da da durum rezalet yıllar geçmiş dolar bazlı çöp durumda hisse

Ha ha aynen öyle.Hala aktif bir fiil ekranın başında hatta kredi bile kullanıyor.Sen haksız yere elde ettiği edinimlere bak.Bir de imkanını bulabilse ............. patlatsa daha ne olsun.Nokta nokta çünkü burada dile getirmek istemiyorum.Yatırım açıklandığı gün hisse 5,80 lerde idi bence derdi zaten yatırım değildi.Eeee yatırım iptal oldu kasadaki nakitte hala orada hissenin mali yapısı da daha güçlendi bugün kaç 4,8.Açıklanan yatırım kararı sadece hissenin üzerinde baskı oluşturmak için yalandan yere alınmış bir karardır.Bir diğer konu bu saatten sonra izni alacak yatırımı tamamlayacak bakın şöyle bir bazı gelişmelere atı alan zaten üsküdarı geçti çoktan.Ha bunları olumsuz mana içinde yazmıyorum.Zaten 4,8 hisse fiyatı saçmalık ötesi.Pozisyonlarımda burada çerez niteliğinde.Sonra birileri gelir başka taraflara çeker.Şimdiden açıklayayım da ne olur ne olmaz.

Satılık fonlar üzerinden olmadı yurtdışı kaynaklı maalesef her türlü manipülasyonun imkanı olan piyasamız böyleleri için çiftlik.Bunlar görünen operasyonları ya görünmeyen 3. 4. tekil kişiler üzerinden yaptığı operasyonlar.Mesela İSGYO da iş tutan bu arkadaş sizce İş grubundan ilgilendiği herhangi bir şirketle ilgili her türlü içeriden bilgiyi almaz mı?Ona göre bir aksiyon planı yapıp-uygulamaz mı?Hatta gerekirse kim böyle bir müşterinin bazı isteklerine hayır diyebilir.Mesela ilgilenilen hissenin iş grubu ile kredi idi değerleme idi herhangi bir durumu olsa buna gerektiğinde müdahale edilmez mi?Zaten o grupta bir başka çiftlik.

Karşınızda oyunu kurallarına göre oynayan birinin olduğunu düşünüyorsanız bu kötü sonuçları olabilecek çok büyük bir hata olur.Karşınızdakinden her türlü dümeni beklemek size tavsiyem ilk dikkate alacağınız şey olsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Borsada KY düdüklemeye çalışmak ve o düzeydeki küçük hesap ve pintilikle başarı gelmiyor. Başarılı patronlar varlık satıp dolara dönüp yurtdışına açıldı bu hala kule yapçam liman alcam diye uğraşıyo yıllardır. Şimdi liman dolar bazlı taksitlerle ödeme planlanmış bu işlemden karlı olan Cemts değil mi? Liman ın bilançosuna bakın karlılık filan ortada.

Sayfa 395/790 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •