Sayfa 403/790 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 6319 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. bence şu soruyu sormak lazım sn: İRFAN ÜNÜR,e
    acaba cemts 2 tl den almak istemedinizde 7.80 görmüş ve 6.47 düşmüş olan bir hissede alımı uygun buluyorsunuz hemde cebinizde para yok bucım hissesini satıp ..?
    mütiş bir algı operasyonu yapılıyor bucım ve cemts hissesinde ...?
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Satılan hisseleri kim aldı acaba.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,445
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bence şu soruyu sormak lazım sn: İRFAN ÜNÜR,e
    acaba cemts 2 tl den almak istemedinizde 7.80 görmüş ve 6.47 düşmüş olan bir hissede alımı uygun buluyorsunuz hemde cebinizde para yok bucım hissesini satıp ..?
    Ne dersen de irfan ünüre züğürt ağa yönetim kurulunda ay sonunu maaşla zor getiriyor...yavsak. demekki aramızda para toplayarak yardım edelim

4. Yönetim kurulu üyesi bile satıyorsa biz ne duruyoruz.hepimiz satıp çemtaş alalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,445
     Alıntı Originally Posted by Hasanoğlan Yazıyı Oku
    Yönetim kurulu üyesi bile satıyorsa biz ne duruyoruz.hepimiz satıp çemtaş alalım.
    Zaten bu hisse oranıyla orada ne işin var yavsak derler adama...kim koyduysa oraya maaş için el kaldır indir...yavsak

6.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Zaten bu hisse oranıyla orada ne işin var yavsak derler adama...kim koyduysa oraya maaş için el kaldır indir...yavsak
    ortak kimin oraya oturtugu belli degilmi ...birine sat digerine al demiştir sonrada git cemts al demiştir aradaki farkı cepten karşılarız sorun degil algıyı kuralım bak yönetimdeki adam dahi bucım satıp cemts alıyor misali..o zaman şöyle düşünürüm fazla zamanı kalmamış operasiyon başlamış..bucım satın cemts alın küçük yatırımcıya bizde bucımi toplayalım..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bence şu soruyu sormak lazım sn: İRFAN ÜNÜR,e
    Bende sizin gibi düşünüyorum daha önce 10.08.2016 tarihinde elindeki hisseleri satacağını kapa bildirip sadece 75,000 lot 6,56 TL fiyattan satmış, aynı gün çemtaş 2,30 TL civarı işlem görmüş, o zamandan bugüne ne değiştide 4,70 ten bucim satıp 6,42 TL çemtaş alıyor bence bir taşla iki kuş vuruyorlar. tamamen bir algı operasyonu yönetimden biri bucim satıp, çemtaş alıyorsa bir bildiği vardır izlenimi yaratıp ky elindeki 3-5 lotu almak

BEN İRFAN ÜNÜR SAHİP OLDUĞUM BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. HİSSELERİMİN PİYASA
    KOŞULLARINA GÖRE BİRDEN FAZLA KEZ SATIŞINI; SERMAYE PİYASASI KURULU DÜZENLEMELERİ
    ÇERÇEVESİNDE 11.08.2016-31.08.2016 TARİHLERİ ARASINDA YAPMAYI PLANLIYORUM

18.08.2016 - 18.08.2016 tarihleri arasında BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. payları ile ilgili olarak 6,26 -
    6,56 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 75.010 adet satış işlemi Tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu
    işlemle birlikte BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 18.08.2016
    tarihi itibariyle %0,32686 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler
    aşağıdaki tabloda verilmektedir.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

8. tabii bu arada cemts,da yukarılara götüreleri lazımki bu algı istenilen boyuta gelsin..?
    tarman ne yaparsan yap ne operasiyon çekersen çek cemts 7.40 tl verdim eline sen düşün şimdi sıra bucımde..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 403/790 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •