Sayfa 468/790 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    sayın Lunar haklısınız ama ben dün neler oldugunu gayet iyi biliyorum ve burda paylaşamam
    Ben zaten kimse bilemez demedim.Kimse varsayımlar ile bilemez dedim.Bilen zaten bilir.

Zaten buram buram operasyon kokuyor.Ama tabii herkesin detaylarını bilmesi mümkün değil.Nasıl ICBCT de operasyon yapıp milletin gözüne gözüne sokuyorsa hani bakıp göremeyen kurumlarımız var ya burada da birileri o operasyonun akılları sıra çaktırmadan yapılan versiyonunu uygulamaya çalışıyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. patron 1 kere daha dinlesin 5 in üzerine atarız...

https://www.youtube.com/watch?v=GpMYzASliuk

geçen hafta dinlediğinde 4,34-4,36 daydı.

ytd.

3. bucim evladı cemtası geçmedikçe hak ettiği yeri bulmuş olamaz. asgari fiyat odur.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. 4,85 üzeri kapatması kafi benim için şimdilik
    gönül tavandan yana tabii ki
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. grafiğin izlediği yola bakılırsa ben biraz yukarı taşıyacağım kağıdı diyor. bakalım.. . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. hayırlı akşamlar,
    bu hisse senedi sahipli bir hisse senedimi tamamen
    yani bu hisse senedini kim en fazla ne kadar almalıki aldığından para kazanabilsin?
    şimdiden teşekkürler
    yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    hayırlı akşamlar,
    bu hisse senedi sahipli bir hisse senedimi tamamen
    yani bu hisse senedini kim en fazla ne kadar almalıki aldığından para kazanabilsin?
    şimdiden teşekkürler
    yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiyesi değildir
    Sahipli. Hemde en acımasızından. Ama bu ve diğer çimentolar oyun değil uzun vade yatırım kapıtlarıdır. Bu yuzden vaden 5 sene ustuyse istediğin kadar al yok 15 20 günlükse zaten hiç bulaşma heee dersenki benim boyum 3 5 bin lotluk kafana göre takıl ozaman

8. teşekkürler beşiktAŞK
    sana bol kazanç dilerim

Sayfa 468/790 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •