Sayfa 495/790 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 6315 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kime ne yetki verdi bilmem ama bugün itibari ile kendisine bir cephede daha savaş açtım. Çok ısrar etti o grafiği oralara vererek o malı da bir daha sittin sene rüyasında görür tıpkı diğer yerlerde olduğu gibi.
    investingdekilere lütfen benden de selam söyleyin.Ha ben bu yazıyı sadece burası içinde yazmadım anlayan anlar.

Onların yapacağı operasyonun ben ...........................

Birileri zaten el ele kol kola çimento sektörünün canına ot tıkadılar birlik beraberlik içinde sırf tahtalarda yaptıkları operasyonların selameti için.O yazan çizenlerde olsa olsa bu işleri esas yapanların yancılarının yancılarıdır.Ama herşeyinde bir oluru var ; gücümüz var diye bu kısmı es geçtiler.

Tahtada bu işleri yapanlar burası ve bir yer daha var orada sizi çarpmak benim boynumun borcu ama bir yer daha var ki orada ocağınıza incir ağacını dikicem tıpkı sizin bize yapmaya kalkıştığınız gibi.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 18-03-2019 saat: 11:41.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. BUCIM-BTCIM-GOLTS aynı günde hareket.Bu kadar rastlantı ancak eski Türk filmlerinde olur.Olayları anlamamakta ve kavramamakta ısrar edenlerin dikkatine.

Bu topiclerde bazı yazılar yazanlar oluyor baksınlar bakalım onlar haklı olsa EKGYO 1,40 tan 1,70 olur mu şak diye.Sektör sıkıntılıymış ya.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    investingdekilere lütfen benden de selam söyleyin.Ha ben bu yazıyı sadece burası içinde yazmadım anlayan anlar.

Onların yapacağı operasyonun ben ...........................

Birileri zaten el ele kol kola çimento sektörünün canına ot tıkadılar birlik beraberlik içinde sırf tahtalarda yaptıkları operasyonların selameti için.O yazan çizenlerde olsa olsa bu işleri esas yapanların yancılarının yancılarıdır.Ama herşeyinde bir oluru var ; gücümüz var diye bu kısmı es geçtiler.

Tahtada bu işleri yapanlar burası ve bir yer daha var orada sizi çarpmak benim boynumun borcu ama bir yer daha var ki orada ocağınıza incir ağacını dikicem tıpkı sizin bize yapmaya kalkıştığınız gibi.
    Sn. Lunar,
    Bırakalım kim kime carparsa carpsin ama en azindan bt ve bucim dahada yukseklerde hak ettigi yerlerde gormek isteriz.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    BUCIM-BTCIM-GOLTS aynı günde hareket.Bu kadar rastlantı ancak eski Türk filmlerinde olur.Olayları anlamamakta ve kavramamakta ısrar edenlerin dikkatine.

Bu topiclerde bazı yazılar yazanlar oluyor baksınlar bakalım onlar haklı olsa EKGYO 1,40 tan 1,70 olur mu şak diye.Sektör sıkıntılıymış ya.
    inşaat,ta kriz var kardeşim adamlar yaptıkları inşatları satamıyorlar çünki vatandaşta alım gücü bitti üstüne birde banka faizleri artınca 2018 de geçtigimiz yıla göre %18 daraldı bu yıl dahada artacaktır ..?
    EKGYO gelince neden,i belli diger inşaat şirketleri ile karıştırma 1 çeyrek izle ne demek istedigimi daha iyi anlaşılır..
    BUCIM ise ne hikmettir bilinmez dün 6 ayda yapamadıgı işlem hacmi yaptı ...vardır bir nedeni
    BUCIM ise daralma veya artış pek ilgilendirmiyor en iyi zamanlarınıda gördük burda büyük ortaklar hissenin çıkmasını isteyene kadar süründürecekler 12 yıl olmuş teknik duruma bakınca sürünmesi belki 12 yılın acısını bu yıl çıkarır..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. İSTANBUL, 19 Mart (Reuters) - Emlak Konut GYO EKGYO.IS yurtiçinde 2 milyar liraya kadar menkul kıymet ihracı kararı alırken, ihraçlar için Halk Yatırım Menkul Değerler'i yetkilendirdi.

Şirket dün akşam KAP'a yaptığı açıklamalarda ayrıca bankalardan 560 milyon lira kredi kullandığını ve daha önce kullandığı rotatif kredinin 198 milyon liralık bölümünü kapattığını belirtti
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Sana kesinlikle katılmıyorum uzaktan rakamlara bakarak yorum yapıyorsun.O işler öyle olmuyor olmazda.

Bu işlerde kendini çok akıllı sanan piyasayı hiçe sayarak her istediklerini yapabileceklerini sananlar var öyle olmadığını ya görüp anlayacaklar ya da dişlilerin arasında ezilip kaybolacaklar onlar tutunabilse bir sonraki nesilleri bu yaptıklarının bedelini daha ağır ödeyecek.O örneklerden birisi de buradaki ve burası.

Mesela GOLTS ı 11,09 a veren hangi akılsa bu işleri ivedilikle bıraksın.

7. https://www.dizibox.pw/billions-4-sezon-1-bolum-izle/

Özellikle bu tahtada operasyon yaptığını zanneden zavallılar iyi izleyin bu diziyi.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://www.dizibox.pw/billions-4-sezon-1-bolum-izle/

Özellikle bu tahtada operasyon yaptığını zanneden zavallılar iyi izleyin bu diziyi.
    Bırak yapsınlar maliyetimiz gittikçe düşüyor..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Sayfa 495/790 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •