Sayfa 478/789 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon
Arama sonucu : 6311 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Arslan parçası......
    Sabahtan beri dik durup % 0.42 artıda sürekli.
    İstikrara bak. Preh preh....
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

2. https://t24.com.tr/haber/cimentoya-z...gidiyor,808325

tanzim satış yeri açabilirler manav ve sebze işine girdiler taşıma su ile degirmen nezamana kadar döner..
    31 mart seçimlerinden sonra barajın kapakları açılır yada geçiçi kurulmak istenen set fazla dayanmaz

para para para italat italat sonu nereye varır cep delik cepken delik hava atmaya devam..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,412
     Alıntı Originally Posted by Emirkaantac Yazıyı Oku
    Çok çektirdi bize birazda o çeksin
    Adamlar toplarken hep biz sattık
    Yukarıdan yerine koyduk
    Şimdi artık yağma yok
    O alırken ben satacam
    o satarken ben alacağım
    Rengi her halükarda kontrol edebiliyorum
    Allah'ın izniyle buradan dönüş olacak
    Bu akşam falso bir karar alınmaz ise hafta sonuna gülerek gireceğiz

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeş nerdesin ortadan kayboldun bucim 15 ₺ yapacaktın ..181 gönderiden sonra yazamadın galiba patron kulağını çekti neyse yolumuz uzun daha patrona şöyle biraz insaflı olsun 3.5 $ olmadan bu hesap kapanmaz ... zamanımız ve sabrımız var ....

4. ne mübarek bilanço gönderirmişsin be arkadaş. yalandan milleti oyalama. merkez bankasının ihalelerini bekliyorsun işte kıllandırma tahtayı. çimentoda işler nanay gelecek BELLİ cemtas dan kırpıntı yaptın o cok mjtlu etmeyecek BELLİ roda bir ufak cıtır olabilir oda BELLİ. eeee o zaman bas aşağı diyeceğiz. onu da yapmayacaksın oda BELLİ ))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5. BUCIM ayakta alkışlamak lazım ...
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Daha bizimkisi bilanço açıklamadı ama yavru kusumuz cemtaş temettüyü acıkladı. Hayırlı evlat babacığına 5 milyon civarında bir para verecek. Bakalım BUCİM bize bu gelen paraları ne şekilde gösterecek?
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,412
     Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Daha bizimkisi bilanço açıklamadı ama yavru kusumuz cemtaş temettüyü acıkladı. Hayırlı evlat babacığına 5 milyon civarında bir para verecek. Bakalım BUCİM bize bu gelen paraları ne şekilde gösterecek?
    Ben kendi adıma temettü istemiyorum..acaba çakal i.t ve Gökçen temettü ödenmesin dermi ? Nerde onlarda bu yürek açlar ağızları kokuyor Roda ödemesini bile otelediler ileri bir tarihe neden temettüyü indirmek için ...yatacak yerleri yok ..... itibarlı iş adamları.......kah kah kah kah

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    damlar tahtayı biz bugün nasıl uyuz bir görüntü sergiletebiliriz diye uğraşarak geçiriyorlar
    aynı işlemleri biz ufaklar yapsak spk cezayı keser manipilasyon mu yapıyonuz len iki lotla diye pehh.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 478/789 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •