Sayfa 197/335 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. Hareket başladı sanırım an itibariyle 1.65 gün sonu 1.70 kapatırsa güzel olur.Zarar da olsa bilançoyu bekliyormuş deriz YTD

2. Saglam mal aldilar piyasa bozmasa 65 i delip gecmisti neyse yarin artik
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Satan yok galiba işlem hacmi yerlerde sürünüyor. Alıcılarda alıma geçince kademeler sert yükseliyor.

4. Tren kalktı inşallah...

5. Şu fabrika tam kapasite çalışmaya başlasın çarşı pazar çok karışacak daha... Mevcut fabrika bölgedeki müşterilere yeter durumdayken bu kadar kapasite artımının sebebi ne olabilir? Mevcut satışlarında hiç ihracat olmamasına rağmen...
    Birde çimentolara ciddi zam yaptılar ilk çeyrek de tam hissedilmese de 2. çeyrekte görürüz inşallah bilançoya etkisini...
    Gün gelecek bizi konuşacak herkes belki 1 yıl belki 2 yıl sonra bekliyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by Ephesus Yazıyı Oku
    Şu fabrika tam kapasite çalışmaya başlasın çarşı pazar çok karışacak daha... Mevcut fabrika bölgedeki müşterilere yeter durumdayken bu kadar kapasite artımının sebebi ne olabilir? Mevcut satışlarında hiç ihracat olmamasına rağmen...
    Birde çimentolara ciddi zam yaptılar ilk çeyrek de tam hissedilmese de 2. çeyrekte görürüz inşallah bilançoya etkisini...
    Gün gelecek bizi konuşacak herkes belki 1 yıl belki 2 yıl sonra bekliyorum...

https://www.haberler.com/batisoke-ci...513119-haberi/

İhracat konusunda yeni pazarların kendilerini her zaman heyecanlandırdığına ve bu alanda yatırımlarına devam edeceklerine dikkat çeken Ünal "2010 yılından bu yana ağırlıklı olarak Batı Afrika pazarına yönelik ihracat gerçekleştirdik. Bu pazar bizim için hala önemini koruyor. Yeni pazarlar için Güney ve Orta Amerika ülkeleri ile Amerika Birleşik Devletleri hedeflerimiz arasında. 2019 yılına kadar çalışmalarımızı tamamlayıp bu pazarlarda yer almayı arzu ediyoruz." dedi.

İhracatla büyümeye çalışacaklar gibi görünüyor.Bence de zamanla iyi yerlere gelecek.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Bu işleri o kadar bilsek çoktan parayı bulur Havaiye güneşlenmeye giderdim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Ne demiş atalarımız "Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır"kim bilir bizde kazma küreği Mart sonuna doğru fırında yakariz.Ekmek pişirmek için.YTD

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 197/335 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •