Sayfa 148/335 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by cengizz Yazıyı Oku
    Bu hisse tekniğe göre uzun vadeli yükselişe geçti. Takibimde.
    Çok iyi teknikçiyim söyleyim.
    Grafik atında görelim o zaman tekniğinizi... Haftayı 1,56 üzerinde kapatabilirse yükseliş trendine gireceğini bizde biliyoruz...

hacim iyice dustu

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by Ephesus Yazıyı Oku
    Grafik atında görelim o zaman tekniğinizi... Haftayı 1,56 üzerinde kapatabilirse yükseliş trendine gireceğini bizde biliyoruz...
    Hangi teknikten neyi görüyorsunuz siz acaba?Hangi teknikmiş öyle o bir hafta önceki kapanışın altında kapanış yapıp al verecek olan?Uzun vadeli al vermiş ya kısayı gözünüz görmüyor mu acaba.Yarın birgün 1,25 ler olsa ona da sağlıklı bir düzeltme mi diyeceksiniz?En az 1,61 hatta bana göre o bile yanıltıcı olabilir 1,65 kapamalı bugün sizin yazdıklarınızı onaylaması için.Aranızda aksini iddia edebilecek olan varsa da sonsuza kadar tartışabilirim bunu burada.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hangi teknikten neyi görüyorsunuz siz acaba?Hangi teknikmiş öyle o bir hafta önceki kapanışın altında kapanış yapıp al verecek olan?Uzun vadeli al vermiş ya kısayı gözünüz görmüyor mu acaba.Yarın birgün 1,25 ler olsa ona da sağlıklı bir düzeltme mi diyeceksiniz?En az 1,61 hatta bana göre o bile yanıltıcı olabilir 1,65 kapamalı bugün sizin yazdıklarınızı onaylaması için.Aranızda aksini iddia edebilecek olan varsa da sonsuza kadar tartışabilirim bunu burada.
    Haftalık grafiğe bakarsanız görürsünüz... 1,25 lere düşerse normaldir diyemem... Kendi stop lossuma göre hareket eder pozisyonumu kapatırım... Sizinle tartışma gibi bir niyetimde yok benim bakış açım böyle... Herkes kendi gemisinin kaptanı...

5. Bakıyorum zaten bir hafta önce kapanış 1,60 bunun altında bir kapanış yaparsa bugün nasıl umutlu olmak lazım onu anlamış değilim.Eğer teknik bahsettiğiniz kadar iyi ise bir şekilde en az 1,61 kapamalı bugün.Bir diğer konu bakın bakalım haftalık grafiklerde
    bollinger band üstüne atıp tutunamayıp bollinger içine döndüğü zaman hisse neler yapmış.Kusurabakmayın çok merak ettim bu tahta bugün 1,57 kapasa sizi umutlandıracak tekniği.RSI ve para girişi aşağı kıvrılmış momentum yerlerde.

Invest baskısıyla devam ediyor...hacim 900 bin lot anca..bakalim gün sonu fikir degistircekmi tahtaci

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

7. Bugün nasıliz arkadaşlar..var mı ışık gören

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hadi bakalım bu da son tango kopardınız kopardınız beceremezseniz sonrasında kimseyi ikna edemezsiniz.

Sayfa 148/335 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •