Sayfa 156/335 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    bak 2ile 4 ay arsında dedim okuma zorlugu çekiyorsan birdaha oku?
    4-6 diceksin.arada çok fark var bunu sende çok iyi biliyorsun.Ocak sonu bekleyenler var bende ısrarla mart diyorum.2 yi patron bile sohbette dile getiremez net mi?

2.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    bu yeni fabrika çok su kaldırır...ben size ne olcagını söyleyim bana göre batısöke birleşmesi olacak...bu kapasıte artısı buna işaret..zaten mevcut fabrika var ama çimentoyu satacak pazarın varmı?o şehrin merkezi,ndeki arazı bu birlşmeden sonra degerlendirilir?benim beklentim bu yönde?ama dogru ama yanlış bu yorum meselesi?
    Bunlara bende düşüncelerimi yazarsam sen bu gece derin düşüncelere dalarsın.Ha o gün gelsin gerekli yerler bilecek zaten fikirlerimi.O arazinin SOKE ye faydasını bekleyeceğine önce sahip olana faydasını beklemelisin.Eninde sonunda tabii ki faydası olacak.Hele hiç dikkate almadığın bir olay var bu birleşme hangi çatı altında olur?Birinin sermayesi 80 mln diğeri 260 mln.Bir diğer konu birleşmenin olacağı zaman ki emin ol bunu şu an olacak olsa da istemezler çünkü değerleme raporları gelecekken BTCIM in 160 mln dolardan işlem görüyor olması tamamen çılgınlıktır.BSOKE zaten incik cıncık herşeyini açıkladı BTCIM de neler var neler herkesin şaşıp kalacağı.Bu konularda çok yanlış adamı sınava tabii tutuyorsunuz.Şimdi herkese iyi geceler dilerim.

AKALT-AKSGY AKSGY-SAFGY birleşmelerinde arşivleri bul aç bak bakalım oralarda neler yazmışım neler olmuş.

3.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Bilanço beklentimiz zaten yok..afyon çimento yeni yatirimla 10 kadar dayandı.. şuan zararda..hersey bilancodan ibaret değil şu an

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tebrikler sayin milagras cok dogru tespit

4.  Alıntı Originally Posted by AYHANBORSA81 Yazıyı Oku
    Tebrikler sayin milagras cok dogru tespit
    Sen ne kadar çok çift hane seviyorsun öyle. Diğerini yapamadın bunu yapıcan herhal.Sana da iyi geceler dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Ali Sami Yen bu soruyu size soruyorum.Cevap vermesenizde yazdıklarımı çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim ;

Şimdi BTCIM 8,50 lerde uçacak kaçacak yazsaydım.Sonra siz beni ya dur arkadaş daha geçen 6,20 ydi diye uyardığınızda da size de gider yapsaydım.Sonra 7,20 de size gelip ne olacak bu BTCIM in hali diye özelden sorsaydım.Siz de bende bilmem ki dediğinizde olsun ben zaten 8,40 verdim 7,30 geri aldım yazsaydım.Mesela hakkımda ne düşünürdünüz.Peşine de BTCIM in hikayesi çok güzel tek hikayesi olan şirket deseydim sizde bana senin hayatın hikaye olmuş dermiydiniz.

Birilerine burada icazet BTCIM de de terse kürek talimatı verilmiş.O yüzden burayı rahat bırakmam.bu mesajımı suyun başındakine yazıyorum.Bu iki şirketi birbirinden ayrı düşüneni elimden geldiğince üzerim.

Hiç mi vicdanınız sızlamıyor sizin başınıza Orascam çorabını öreni ödüllendirirken.Vay arkadaş biz size ondan bile daha büyük kötülük yapmışız demek.

Amin demeye kalkıştığınız işi iyice gözden geçirmenizi tavsiye ederim.Bak ben çevirdiğiniz dolapları hiç yemiyorum.

Burada herşeyi çok bildiğini iddia edenler bu şirketin zamanında 3,4 mln lot BTCIM hissesine 23 mln dolar verip aldığını şimdi o hisselerin 6 mln dolar civarı olduğundan da mı haberleri yok.Biz BTCIM i savunurken aslında buradaki şirketi de savunmuş oluyoruz.Ama buradaki bazı arkadaşların derdi başka.Öyle olmasa bize gider yapmazlardı.
    Sn. Zdx&Lunar Soul, üslup doğru olduktan sonra her soruyu cevaplandırmaktan keyif alırım. Uzun süren bir iş toplantısında olduğum için yazınızı okudum ama yanıt vermek şimdi mümkün oldu.

Verdiğiniz örnek benim size sorduğum "kaçtan satayım?" Sorusuna hiç denk düşmemiş. Tekrar hatırlatayım. Ben size o soruyu bu forumda senetin geleceğine ilişkin yorum yaptığınız ve ahkam kestiğiniz için bir bildiğiniz vardır diye sormuştum. Neyse. Cevap verip vermemek sizin bileceğiniz iş.

Sizin örneğinizle benim sorum arasında bir benzerlik olmadığı için yanıt vermem zor. Ama eğer yazdığınız kurguya illa bir yanıt istiyorsanız o halde bile size olumsuz bir düşünce beslemezdim. Bu da benim insanlara yaklaşım tarzım diyelim.

Bir de aynı cevap içinde bir bana bir de tahtadaki birilerine mesaj verme çabasından sıyrılın lütfen. Ben sıradan bir KYyim.

Son olarak madem siz yazdınız ben de bir kez daha fikrinizi sorayım. 4~6 ay sonra dermişsiniz ya hani. O sürenin sonunda BSÖKE için hakettiği yer bugünle kıyaslarsak olumlu mu sizce? Dikkat Batıçim i sormuyorum

İyi geceler

6. yeni üretim tesisi batısöke çimento a.ş ye aittir ,borsa kodu bsoke dir....
    yatırım tavsiyesi değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by kebir Yazıyı Oku
    yeni üretim tesisi batısöke çimento a.ş ye aittir ,borsa kodu bsoke dir....
    yatırım tavsiyesi değildir..
    Önemli bir hatırlatma. Teşekkürler

8. https://m.sondakika.com/haber/haber-...nligi-suruyor/
    Yatırım işi ciddi bir iştir gerçeklere göre hareket etmek gerekir,Batısöke'nin kendisi bile 8,5 usd den Batıçim hisselerine yatırım yapmış siz daha neyi savunuyorsunuz,Patron Tufan Ünal bey ne demiş o zaman "ne kadar karlı bir yatırım yaptığımızı 5 yıl sonra göreceksiniz" demiş,ben Tufan beyi dinlerim 8,5 usd ne eder bugün 8,5*3,55=30 lira kar edecez demiş adam aradan 11 yıl geçmiş yani 40-50 olur artık,ha bu arada Batıçim 50 olursa Batısöke'de 100 milyon dan fazla finansal kar yazar sizede faydası olur,bu kıyağımıda unutmayın,arsa demişsiniz birde Bornovada'ki 1000 dönüm arsa kimin acaba?Söke'ye ancak hissesi oranında faydası olur.

Sayfa 156/335 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •