Sayfa 187/335 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by ugur.yuzgec Yazıyı Oku
    Ceza alan Hamza kim üstat

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Lütfen üstad demeyin haddime değil.Ayrıca da bu topiclerde üstadım ayağına geçinenlerden zaten uzak durmak lazım.Ben de bilmiyorum.Ama Spk nın varolduğunu görmek açısından benim için çok güzel.Sahtekarlık peşinde olanlar düşünsün.

2. Sabırla beklemeye devam
    Normalde bist bu seviyede iken 1.9 üstündeydi. Buralarda umarım çok beklemeyiz.
    2018 çimento sektörü için 2017'den daha iyi olacak.

3. Btcim hareketi ne zaman buna yansır sizce

4. arkadasim bati cimentonun hareketi niye buna yansisin..deger neyse hesap ta odur..bir ornek vereyim. burcelik bolunme yolundayken tam 20 den 300 bin civarina giderken burcelik vana da 2 den 5e gitmisti. ama burda bolunme yok. degerleme var. sermayesi kucuk olan ayni zamanda sermayesi buyugunde sahibi ise gerisini anlatmanin ne alemi var.

5. arkadaşlar demek istediğimi anladınız herhalde. bizim borsada strateji farklıdır. burçelik sonuçta bölünmeden dolayı orta vadede 25 kat prim yaptı sonuçta ahım şahım karlı bir şirket değil burçelik...burçeliğin diğer şirketi o arada 2 kat anca primlendi..şimdi batı sökeye gelirsek sermayesini bedelli artırdı ve batı sökenin % 75 ine sahip batı çim sermayesi oldukça düşük kaldı. hele değerleme sonrası artırım söz konusu olabilir..işte bu açıdan batı çimle sökede biraz ayrışma yaşanabilir..ama sökede orta vadede bolu çimento gibi temettü verimi yüksek bir şirket konumunda olacaktır..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. birde formlarda kimseye güvenmeyin. hele biliyorum ayağına yatanlara hiç güvenmeden kendi hesabınızı kendiniz tutunuz..kimi yazanlar öyle duruma getiriyorki işi sanki dersin cebinden para dağıtıyor mubarek...halbuki bu borsada kendine yararı yoktur..çünkü neden burda işler farklı döner..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Birileri mallanacam diye yırtınıyor tahtada e tabii buraları işlemeyi de ihmal etmiyorlar.Herkesin dikkatine.1,26 da ortalıkta olmayanlar şimdi tahta uzmanı olmuş haberimiz yok.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...?t=75&page=302 2413 no:lu mesaj

Değerleme haberi düşmeden 3 hafta önceki bir yorum.BSOKE mi BTCIM mi tartışması olurken.Herşey zamanında kıymetli.İş işten geçtikten sonra ahkam kesmek boş işler.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 21-12-2017 saat: 21:47.

8. Şimdi de diyorum ki tahtadakiler istedikleri kadar akıntıya karşı kürek çeksin BTCIM yükselişi bir şekilde mutlaka bu hisseyi de öyle veya etkileyecek.Şimdi insanları gelip umutsuzluğa sevk etmeye çalışanın amacı bellidir.Anlayana işte bilgili belgeli.

Sayfa 187/335 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •