Sayfa 297/335 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku

Ünlü menkul 0.958 ortalama ile 1 milyon hisse aldı 0.97 ye çıkardı 0.94 den sattı bunları. Ne çeviriyorlar anlamadım. Birkaç hafta önce ünlü 1.8 milyon hisse almıştı sonra onları citibank için aldığı görülmüştü ve birkaç gün sonra hepsini satmıştı. Marbaş al sat ile bugün baya karlı çıktı ünlü zarar etti. Aynı el mi hepsi anlamadım. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Marbas unlu ayni kisiler

FENERBAHÇE

2.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Marbas unlu ayni kisiler

FENERBAHÇE
    O zaman bi taraftan zarar eder gibi görünürken marbaştan malı götürdü. 200 bin 0.80 ortalama ile alış yaptı. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    O zaman bi taraftan zarar eder gibi görünürken marbaştan malı götürdü. 200 bin 0.80 ortalama ile alış yaptı. Ytd

Aynen oyle. Zarara satmadi yani unlu

FENERBAHÇE

4.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Aynen oyle. Zarara satmadi yani unlu

FENERBAHÇE
    Geçen haftalarda takasta citibank görünen de aynı kişi o zaman. Bizi kandırıyorlar yabancı girdi diye biz atlıyoruz meğerse bizim yabancıymış ha. Ytd

5. Ben böyle işin şarap çanağına satılacak şirkette tık yok satacak %10 yapıyor satacak olanın yapması anormal değil zatende öbürü niye böyle baskılanıyor bu nasıl iştir tek başıma kaldım burada kimsede yok arkadaş.

6.  Alıntı Originally Posted by oncetemel Yazıyı Oku
    Ben böyle işin şarap çanağına satılacak şirkette tık yok satacak %10 yapıyor satacak olanın yapması anormal değil zatende öbürü niye böyle baskılanıyor bu nasıl iştir tek başıma kaldım burada kimsede yok arkadaş.
    diğer şirkete de nakit para girecek. ondan orada bi hareket çektiler.. buraya da gelirler

7. dememe kalmadı uçuşa geçti...

8.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    dememe kalmadı uçuşa geçti...
    Yok hocam öbürü 3 gidiyor bu 1 gidemiyor. Burayı yıldırmak ve muhtemelen olacak bir çağrı için düşük tutma çabaları bunlar gibi geliyor. Dediğim gibi BTCIM yükselmesi anormal değil zaten. YTD

Sayfa 297/335 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •