Sayfa 96/335 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 761 - 768 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by ziyaalkis Yazıyı Oku
    Bu dede muhabbeti nedir bi dededir gidiyor forum??? Dedeye sahip çıkmadılarda öldümü nedir

Borsada yatırım yapacaksan asla paranın hepsini bir hisseye bağlama. gerektiğinde maliyet düşürebilecek paran olsun ve sabret ayrica yine başka hisselere yatirabilecek paran olsun. ihtiyaç duyabileceğin parayı asla borsada değerlendirme.
    Dede hastaneden çıktı yarın allah izin verirse tahtada vay anam vay ne savaşlar ne fırtınalar dede bu napsa yeridir ah dedem vahdedem buraları yaktin dedem mezarını soke cimontodan yaptım dedemmm

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şimdi desteksiz nasıl atılırın ilmini açıklıyorum ; Vatandaş ne dedi BSOKER 0,24 taban olacak BSOKE = 0,7 olacak.

Şimdi 1 lot BSOKE R aldığımızı farz ediyoruz 0,24 ten.Hadi olmaz ya oldu.ne ödedik 0,24 tl.Bunun bedellisi içinde ne ödedik 2,3 tl.

Şimdi bak dede buraları iyi oku.

Toplamda 0,24+2,3 = 2,54 tl cebimizden para çıktı neyimiz oldu 2,3 LOT BSOKE

Şimdi bu durumda 1 lot BSOKE maliyetimiz ne olur

2,54/2,3 = 1,104 tl.

Sen ne diyorsun 0,7 olacak.Yani yaptığın sallamasyonun bile haklı çıksan kendi kendini bile kandırdığının farkında değilsin.Bırak ki başkalarını kandırasın.Şimdi bu geceden sonra sakın üstün açık yatma.

3. Rüçhanda hadi diyelim en iyi ihtimal 0,60 dan mal alan ın 1 lot BSOKE maliyeti

0.6+2,30 = 2,90 2,90/2,3 =1,26 tl. Patron kaçtan aldı çoğunu 1,415 ten.Kalanları da kaçtan aldığını zaten yazacak.Yani patron % 75 i kendisinde bunu 1,415 dan alıp 3-5 lot kalan malı alıcam diye aşağıya tahta basar mı?Basmaz bunu kim yapar dede gibiler.Ama şu an itibari ile kendilerine bez lazım.

ve Hisse Net yönetimi siz bu kişilere günlerce burada yazı yazdırdınız.ve işin kötüsü hala yazdırıyorsunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Şimdi desteksiz nasıl atılırın ilmini açıklıyorum ; Vatandaş ne dedi BSOKER 0,24 taban olacak BSOKE = 0,7 olacak.

Şimdi 1 lot BSOKE R aldığımızı farz ediyoruz 0,24 ten.Hadi olmaz ya oldu.ne ödedik 0,24 tl.Bunun bedellisi içinde ne ödedik 2,3 tl.

Şimdi bak dede buraları iyi oku.

Toplamda 0,24+2,3 = 2,54 tl cebimizden para çıktı neyimiz oldu 2,3 LOT BSOKE

Şimdi bu durumda 1 lot BSOKE maliyetimiz ne olur

2,54/2,3 = 1,104 tl.

Sen ne diyorsun 0,7 olacak.Yani yaptığın sallamasyonun bile haklı çıksan kendi kendini bile kandırdığının farkında değilsin.Bırak ki başkalarını kandırasın.Şimdi bu geceden sonra sakın üstün açık yatma.

Sn hocam

ben kendisine artık cevap dahi vermiyorum

fakat her zamanki gibi iyi bir nokta yakalamışsınız

saygılar

5. Bakın kişi engelleme diye bir yer var şiddetle öneririm

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. şirket izahnamede ne demiş.ben kullanılmayan rüçhanları almayı taahüt etmiş.bunuda 1liradan yaparım diyor.kabaca bu ortalama 1.41 gibi rakamlara tekabül etmekte.lunar dostumuzda yazmış.bu durumda rüçhanda kullanılmayanı kapıp bsoke de satışta gelmiyor.kasaya para giriyor.borçlar azalıyor.kasım 2017 devreye girecek bir tesis söz konusu.birde enerji yatırımı var tamamı heslerden oluşan isterse ana ortağa satıp kaynakta yaratabilir.tarman ve ana ortak harici malda yok piyasada.dolar bazı nerdeyse 2008 yılındayız ben alır tutarım.
    kısmetse para kazanırız

8. Arkadaşlar burda milletin kafasını bulandırmaya çalışan çok kişi var gibime geliyor

Sayfa 96/335 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •