Sayfa 75/396 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 3162 madde; 593 - 600 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Bu Borusanlara sektördekiler patron kağıdı diyorlardı bir zamanlar . Şimdi oldu tam spek kağıdı birgün 52-53 arası ertesi seans 43-44 aynen böyle oldu cuma-ptesi.Ama bir sıkıntısı olduğu belli kıpraşmaları arttı .37-38 lere intihara meyilli bile olabilir.
    hemşerim yukarda yazdığım gibi..gayet normal seyrini sürdürüyor..beklenen gelişmeler olana kadar piyasanın durumuna bağlı 38 dip-50 tavan..oturduğu taş 42-44..patron en son 38 den almıştı zaten..hep alır hiç satmaz ama kağıt nedense gitmez
    siz gayet iyi bilirsiniz bu kağıtda trade edilmez.kısa vade li düşünülmez.bu kağıtta spek falan yok.girmez. bu kağıt arsa gibidir..alıp unutacaksın..imar gelirse 3 katı değerlenir arsan.
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Yatırımda spek olmadıgına inanıyorum.. kocabıyıkların geldilerine tahtanızı yapalım diye gelen speklere BİZ TAHTA YAPMASINI BİLMİYORMUYUZ cevabını verdiğini biliyoruz.... brsan boru için birşey diyemeyecegim..

Ytd.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sanki yanındaymış gibi konuşuyorsunuz hiç bir tahta patronsuz hiç bir spek patronsuz olmaz önce patron alır sonra spek toplar patronun onayı olmadan yaprak kımıldamaz . yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    sanki yanındaymış gibi konuşuyorsunuz hiç bir tahta patronsuz hiç bir spek patronsuz olmaz önce patron alır sonra spek toplar patronun onayı olmadan yaprak kımıldamaz . yatırım tavsiyesi değildir
    patron tahtayı yapmak istemiosa ne işi olur spek ile.. bak ne güzel aratıo milleti 29.50 dan mal istetiyor.. sizi aranadımı sn kartopu.. ayrıca haklısınız yanında degildim fakat saglam bi bilgi edinebilmek için yanında olmamada gerek yok

Syg.

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

4. .................. bu kağıt arsa gibidir..alıp unutacaksın..imar gelirse 3 katı değerlenir arsa............
    Kara Elmas hemşerim son ifadelerini çok beğendim. Bir inşaatcı olarak imar/arsa konularını iyi bilirim.Bryat ı güzel tanımlıyor bu kelimeler ,sabırla beklemede kaç yıllardır olduğumu önceki yazılarımda defalarca belirtmiştim.
    Zaten hayatta da ticarette de sabırlı olabilen kazanmıyor mu.Sağlıcakla kalasın.

5. Endeks oldu 117 bin hadi artık patron mu spek mi her ne ise ?

6. Bu hissede teknik yok diyen ortaklar için çizdim... Bir daha ki hareket mavi daire içine olmalı yani 56-57 bandı... Yükselirken üzüldüğüm düşerken sevindiğim bir hisse BRYAT...
    Attached Images Attached Images

7.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Bu hissede teknik yok diyen ortaklar için çizdim... Bir daha ki hareket mavi daire içine olmalı yani 56-57 bandı... Yükselirken üzüldüğüm düşerken sevindiğim bir hisse BRYAT...
    Sen o ortakları yanlış anlıyorsun sn.inatcı

İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Sen o ortakları yanlış anlıyorsun sn.inatcı

Yanlış anlama yok sn. BOZKIRLI bu hisseye teknik işlemez deniyor.. Bunda yanlış anlayacak bir durum yok...

Sayfa 75/396 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •