Sayfa 87/396 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 3162 madde; 689 - 696 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. [QUOTE=BOZKIRLI;1648124]Sn sinirli üstad sence bryat ile borusan mannesman birleşebilir mi? Yani teknik açıdan bu birleşmeyi gerçekleştirebilir mi patron?

borusan almanlarla ortak olan bir şirket bryat Kocabıyıkların öz kendi şirketleri nasıl olacak ben yiyemedim beraber mi yiyelim diyecekler olması imkansız . yatırım tavsiyesi değildir

2. [QUOTE=kartopu;1648170]
     Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Sn sinirli üstad sence bryat ile borusan mannesman birleşebilir mi? Yani teknik açıdan bu birleşmeyi gerçekleştirebilir mi patron?

borusan almanlarla ortak olan bir şirket bryat Kocabıyıkların öz kendi şirketleri nasıl olacak ben yiyemedim beraber mi yiyelim diyecekler olması imkansız . yatırım tavsiyesi değildir
    Banada saçma geldi.. sn kartopu bi duyumun içinde geçti kafam karıştı

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

3. Borusan kerizmi bunla birlescek endeks nere geldi bu hala 100 bin endeks fiyatinda

4.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Sn sinirli üstad sence bryat ile borusan mannesman birleşebilir mi? Yani teknik açıdan bu birleşmeyi gerçekleştirebilir mi patron?

Bu sorunun cevabı " elma ya deniz börülce si aşılanır mı" sorusuna verilecek cevapla aynıdır.
    Sn BOZKIRLI
    sıkıntılar çok büyük, yeni okudum, medikal park arzı mantar olmuş, abd faiz vs..
    Tavsiyem dükkanı kapatın çoookk uzun süre unutun,,, hayaller çok uzaklarda dostlar,,

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Bu sorunun cevabı " elma ya deniz börülce si aşılanır mı" sorusuna verilecek cevapla aynıdır.
    Sn BOZKIRLI
    sıkıntılar çok büyük, yeni okudum, medikal park arzı mantar olmuş, abd faiz vs..
    Tavsiyem dükkanı kapatın çoookk uzun süre unutun,,, hayaller çok uzaklarda dostlar,,

Peki unutursak sonu güzel olucak mı

İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Peki unutursak sonu güzel olucak mı

Yaz bir kenara döviz, faiz, altın, petrol, bitcoin
    5 yıl sonra bak göreceksin.

7.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Yaz bir kenara döviz, faiz, altın, petrol, bitcoin
    5 yıl sonra bak göreceksin.

5 yıl beklemem 15 yıl yeter

8. Kısa yükselen kanal aşağı kırılmış... Güncel durumda 42,90 43,00 seviyelerinde yatay destek var bunun bir altında kırmızı düşen direncine kadar basılabilir buda 40,00 40,30 bandına tekabül ediyor... Aynı tekniği IZOCM' da da gördüm/çizdim/yazdım düşen direncine dokunduktan sonra %50 den fazla gitti... Benim görüşüm teknik açıdan herhangi bir acil durum olmadığı yönündedir...
    Attached Images Attached Images

Sayfa 87/396 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •