Sayfa 89/396 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 3164 madde; 705 - 712 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Ahahahahaha sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün. 20 yıla girecek bir agresiflik var.. Bende diyordum neden böyleyim diye
    Saygı duymana ihtiyaç duymuyorum ama sakin ol.. Belliki son günlerdeki düşüş asıl senin sinirlerini bozmuş.
    Ayrıca sana sataşma ihtiyacımız yok sen yine çiz hobby olarak.Şöyle bir geçmiş e bak +5 yıla. Sizin gibi net 10 tane gelmiştir çizgici.Haksızlık yapmayalım hemde ne iddialar la.. Onların yanında amatör kalabilirsin. O kadar. Maalesef hepsi tarih oldu, arıyorum soruyorum... Yoklar belliki gençliğin verdiği bir heyecan var. Çizgilerin iş gördüğü hisseler de var, vardır. Ama bura Sizin gibilere uygun değil.. Ne yapalım olmayan a varmı diyelim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ya arkadaş ) seni bu dilin yok mu dilin ...seni bu yüzden sevmiolar bilion dimi...??) ama arkadaş dibine köküne kadar haklısın çok haklısın..... ver ayarııııııııı gitsin

2.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    ya arkadaş ) seni bu dilin yok mu dilin ...seni bu yüzden sevmiolar bilion dimi...??) ama arkadaş dibine köküne kadar haklısın çok haklısın..... ver ayarııııııııı gitsin
    Napim dostum.. Gerçekler acıdır, acıtır. Birde benim bu ayarsız uslubum,,, Sende haklısın

3.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Napim dostum.. Gerçekler acıdır, acıtır. Birde benim bu ayarsız uslubum,,, Sende haklısın

üstad sen rahat ol seni yıllardır bilen bilir ....gerisini boşverdik....he bide sen bekliyorsan boşa beklemezsin bunuda biliyoruz saygılar;)

4.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Ahahahahaha sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün. 20 yıla girecek bir agresiflik var.. Bende diyordum neden böyleyim diye
    Saygı duymana ihtiyaç duymuyorum ama sakin ol.. Belliki son günlerdeki düşüş asıl senin sinirlerini bozmuş.
    Ayrıca sana sataşma ihtiyacımız yok sen yine çiz hobby olarak.Şöyle bir geçmiş e bak +5 yıla. Sizin gibi net 10 tane gelmiştir çizgici.Haksızlık yapmayalım hemde ne iddialar la.. Onların yanında amatör kalabilirsin. O kadar. Maalesef hepsi tarih oldu, arıyorum soruyorum... Yoklar belliki gençliğin verdiği bir heyecan var. Çizgilerin iş gördüğü hisseler de var, vardır. Ama bura Sizin gibilere uygun değil.. Ne yapalım olmayan a varmı diyelim

Hisse 8-9 TL bandında gezerken 22-23 TL hedef veren insanları da aynı taktikle kaçırmışsınız tahtadan... Hisse şimdi 40 TL... Merak edenler eski forumu okusunlar... Ben buradayım ve yazar çizerim... Son olarak birseyi de hatirlatayım bu hissenin düşmesi beni sevindiriyor, yükselmesi ise üzüyor demiştim geçen günlerde.. Hala aynı düşüncedeyim... Bir müddet dahada böyle devam edecek düşüncelerim...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Hisse 8-9 TL bandında gezerken 22-23 TL hedef veren insanları da aynı taktikle kaçırmışsınız tahtadan... Hisse şimdi 40 TL... Merak edenler eski forumu okusunlar... Ben buradayım ve yazar çizerim... Son olarak birseyi de hatirlatayım bu hissenin düşmesi beni sevindiriyor, yükselmesi ise üzüyor demiştim geçen günlerde.. Hala aynı düşüncedeyim... Bir müddet dahada böyle devam edecek düşüncelerim...

hayrını göresin sn.inatçı

6. he bi de şu var 9 tl iken 22 23 ü bekleyenler kim kaçırmış? tam anlayamadım..

7.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku

Sn inatçı bomberman bu sizin çizgiler 10 gün önce kağıt 47-48 ken şubat ayı için 57 yi gösteriyordu değil mi? Moralim yerine gelmişti ama kağıt 43 e geldi.bu öngörü hala geçerli midir yoksa revize mi etmeliyiz ? Bu geri çekilme çizgilere göre normal midir?
    YTD

8.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    üstad sen rahat ol seni yıllardır bilen bilir ....gerisini boşverdik....he bide sen bekliyorsan boşa beklemezsin bunuda biliyoruz saygılar;)
    Sn. Üstad gün içi 3-5 bin lot işlem yapan, kademelerinde 10 ar 5 er lot olan bu hissede ne tekniği olur ki? Adam almış malı koymuş cebine, piyasada dönen malın %9 unu alacak ki kottan çıksın. He alabilir mi? Şuan için bu fiyatlardan zor görünüyor, ama olurda abilerin Allah göstermesin acil bi müşkülleri olur mecbur satarlar o ayrı. Zaten piyasadan toplayabilme ihtimalleri olsa toplu malı olan ky lara ünlüyğ yollarmıydı?? Tabiki hayır... peki yeterli malı toplamak için fiyatı yukarı çekse abiler razı olsa verseler kottan çıkma davetini kaç tl den yapacak? Sanırım son 3 aylık rakamdan yani yüksek fiyattan dogru mu? Doğru... o halde aptal mı bu adamlar tabiki değiller.. peki napcaklar?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

Sayfa 89/396 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •