Sayfa 77/396 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 609 - 616 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

İnatçı daha seni tanımıyorlar 😉

2.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Bunu diyen arkadaşların en tecrübesizi min. 15 yıldır hissedeler... ne teknikler gördüler ne temeller analiz ettiler.. hepsinin sonunda patronun karaktersiz hareketleri karşısında iyice tecrübelendiler.. dogru ben bakıncada teknik 60 dio.. ama 55-60 yapmasıyla komaya sokması aynı anda olabilecek bi hisse bu...siz anlatmak istediğinizde haklısınız abilerde davalarında.... umarım herşey gönlünüzce olur

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    BOZKIRLI ben uğraşırdım, anlatamazdım, çok teknikçiler bir zaman sonra tarih olurdu,Çok yorma kendini, eğlenmeye bak..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. YAU Teknikten kim adam olmus arkadas aksama kadar twittirda yaziuilar hikaye ne tekniginden bahsedionuz

4.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Hissenin prim yapma ihtimali var diyorum ve ortaya analiz koyuyorum buna karşılık "Olmaz öyle şey bu hisse yükselemez" diye karşılık görüyorum. İlginç. Araştırılması gereken bir konu.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şimdi teknik üstadım kafama birşey takıldı..ben burda “olmaz öyle şey bu hisse yükselmez” diye birşey okumadım..onu nerden çıkardınız? Bu kağıtla evlenmiş ve aşkla bağlı bu yatırımcılar neden böyle düşünsün? Yükseleceğini düşünüyorlar ki yıllardır saklıyorlar..
    Bence bu yatırımcılar şunu diyor..bu kağıdın %91-92 si patronda..o nedenle bu kağıt tekniğe göre değil,teknik bu kağıda göre çizizilir.Yani adamın keyfine kalmış..ister tobo yapar ister obo..ister fincan ister kulp.hangi zamanda hangi fiyatta olacağını sadece o biliyor..ha şu var kağıt son 2 yıldır endekse göre ucuz kaldı yani o dediğiniz fiyatların üstüne çıkması lazımdı zaten.Umarım teknik çalışır da emekler karşılık bulur..lütfen paylaşımlarınıza devam ediniz..sevgiler-saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    BOZKIRLI ben uğraşırdım, anlatamazdım, çok teknikçiler bir zaman sonra tarih olurdu,Çok yorma kendini, eğlenmeye bak..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Harikasın abi

İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

6. İyi güzelde Temmuz 2015 de USD 2.78 tl ve endeks 78 000 ve Bryat 33-34 leri görmüş, yıl 2018 ocak 20 sindeyiz, USD 3.80 tl ,endeks 118 000 lere ulaşmış
    dile kolay tam 2.5 yıl olmuş hisse şu anda da 43-44lerde bu ne yaman top çevirmedir.Ama sağolsun Patron enflasyona ezdirmiyor yinede bizleri. Böyle giderse bir-iki haftaya yıllık yüzde değişim de eksilere gidiyor yalnız , vallahi helal olsun her babayiğit başaramaz bunu.
    İnatçı kardeşim grafik paylaşımlarınız bence değerli, devamını kendi adıma beklerim.Sizinle ayrıldığımız nokta şu,
    Bryatdaki grafiği Patronun parası çiziyor gibi yıllardır benim izlenimim bu . Holdingin son 3-4 yıldır hacimli hisse geri alımları forse etti hisseyi.Sağlıcakla kalın ortaklar.

7. "Alış: 45.040 Satış: 45.000" ben böyle şey görmedim

8.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    "Alış: 45.040 Satış: 45.000" ben böyle şey görmedim
    )))))))))))))₺₺

İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

Sayfa 77/396 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •