Sayfa 199/396 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 3165 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

spk sanada gelsin.

bu ağa babalarına bu yetkiyi veren sensin.

kottan çıkacaksa çıksın verirsin 1 yıl yada 6 ay çıkar.

oyala babam oyala ne bu yahu
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

YUH BRYAT Yönetimine.Küçük yatırımcıyı ağlatın bakalım bu kârlarla.

YUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

***BRYAT*** BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi

***BRYAT*** BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Pay Alım Satım Bildirimi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Pay Alım Satım Bilgileri

Açıklamalar

T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21.07.2016 tarihli Basın Duyurusu doğrultusunda açıkladığı kapsamda şirketimiz, borsada aşağıdaki detayı bulunan kendi paylarının geri alımını gerçekleştirmiştir.

Pay Alım Satım Bilgileri
    İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlem Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)
    30/10/2018 Alım (Buy) 3.918 37,3 146.141,4 463.717 % 1,648772 467.635 % 1,662702

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/716620

BIST

(31/10/2018 - 08:13:47)

4. defter değeri daha yüksek.artistlik tavan yapmış .

5. uzun zamandır cepten cebe işlem yaptığı yatırım ortaklığı firmalarına ödediği ücretleri de masraf gösterip vergiden düşebiliyormu acaba.???

6. Bryat ve Brsan Borusan grubu şirketleri fiilen sanki borsaya kote olan şirket modundan çıkmış gibi .Küçük büyük farketmez hiçbir yatırımcının tahtaya girememesi çok şerefli vampirler tarafından aylar yıllar süren, aralıksız ve halen de süregelen tahta baskısıyla temin edildi.Ülkenin en büyük gruplarından birinin borsadaki iki şirketinin günlük toplam işlem hacmine bakın yerlerde 1175 000 tl.
    Kutluyoruz sizi çok sayın vampirler.

7. Şimdi bunu yazdım ya yarın Bryatda 25-30binlik işlem yaptırabilirsin hani taktik icabı bazen yapıyorsunuz ya görüntü vermek için.

8. Brsan ve bryat grubunda dumenler donuyor.Bunu herkes dini imani gibi biliyor.Isi kilifina uydurup yatirimciya kan kusturuluyor!Bunun baslica sorumlusu boyle organize speklere goz yuman spk ve bisttir.Sirketlerin finansman guclugu cektigi yerde guya sermayeyi tabana yayacaklardi! Sermaye tavanda kaldi, bir avuc duzenbazi elinde mindar oldu.

Sayfa 199/396 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •