Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 16 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Ankara kurusarı

1. Ankara kurusarı

Ankara pursaklar kurusarı köyü yada ankara Yenimahalle yuva köyü imar durumlarını bilen varmi arkadaslar

Sent from my GT-I9500 using hisse.net mobile app

2. Cevap verecek kimse yok mu??

3. Kimse yok Burada .ben bilgi vermeye calisiyim kurusarinin gelişmesi en az 10 sene yapılamasi daha fazla çünkü önce saray dolacak sonra Gümüşoluk yapilasacak ki az ileri si olan kurusari gelissin. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my SM-E700F using hisse.net mobile app

4. Teşekkür ederim

5. Havaalanı metro falan dediler yatırım için uygun olur diye düşünmüştüm ama

6.  Alıntı Originally Posted by albayrak5561 Yazıyı Oku
    Kimse yok Burada .ben bilgi vermeye calisiyim kurusarinin gelişmesi en az 10 sene yapılamasi daha fazla çünkü önce saray dolacak sonra Gümüşoluk yapilasacak ki az ileri si olan kurusari gelissin. Yatırım tavsiyesi değildir.

Havaalanı metro yapılacak falan diye duydum ama yatırım amaçlı 10 sene de çokmuş

7. Ne sanmistiniz. 2 sene sonra 100de100 kazanç mi. Benim northgate ankara projesinde arsam var 2 buçuk sene oldu. Projenin bitmesi 2020 ki burası çok kat imarlı idi. Düşünün 6 sene yapıyor. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by albayrak5561 Yazıyı Oku
    Ne sanmistiniz. 2 sene sonra 100de100 kazanç mi. Benim northgate ankara projesinde arsam var 2 buçuk sene oldu. Projenin bitmesi 2020 ki burası çok kat imarlı idi. Düşünün 6 sene yapıyor. Ytd

Uzun vadede düşünebilir o zaman kurusarı da 2000 dönümlük arsa alımı mantıklı o zaman Yenimahalle yuva da olabilir

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •