Sayfa 50/121 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 393 - 400 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. Herkez heyecanla beklemede

2. Bu 74 habire ekliyor
    Attached Images Attached Images

3. alış 1.64 ye yazmışlar
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

4. pastada global 222 bin lot satmış haber mii aldı acaba?? ytd

5. glabalın satışı 250 bin oldu.

6. KAP: BRMEN [ ] BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/619257
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2017-07-19
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 07.07.2017
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin 07.07.2017 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul'unda alınan karar gereği Osman Kavuncu Mah. Mensucat Cad. No:22 Melikgazi KAYSERİ adresinde bulunan gayrimenkul satışı ihalesi 19.07.2017 tarihinde yapılmış olup, ihale sonucu aşağıdaki gibidir;

19.07.2017 tarih ve saat 14;00'te yapılan ilk ihaleye teminat yatırarak katılım hakkı kazanan tek istekli Isısan Sanayi ve Ticaret A.Ş olmuştur. İhaleye katılmak üzere teminat yatıran başka istekli olmamıştır. Isısan Sanayi Ticaret A.Ş, 19.07.2017 tarihinde yapılan ilk ihalede teklifte bulunmamıştır. İhale Kayseri 1. Noteri huzurunda yapılmıştır.

İhalede tek istekli olması, açık arttırma imkanı olmaması ve gayrimenkülün değerinde satılmasını sağlayacak bir teklif çıkma olasılığın kalmaması nedeniyle ihale şartnamesinde ihale Komisyon Başkanlığı'na verilen yetkiye dayanarak gayrimenkülün satıştan çekilmesine karar verilmiştir.

Saygılarımızla,
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. Yandı gülüm keten helva. Şimdilik arsa elde kaldı.

8.  Alıntı Originally Posted by uludag Yazıyı Oku
    ben aradım yarım saat bir saate açıklama yapacağız dediler.
    kötü açıklama
    Son düzenleme : Fast; 19-07-2017 saat: 16:56.

Sayfa 50/121 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •