Sayfa 70/121 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 553 - 560 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

Al sat paylaşsak bugünkü islem leri kim yapmış.

Topik adeta 2 ye bölünmüş olumlu olumsuz düşünce kararsızlık hat safada tahsisli olayı aslında iyi gibi grafik atabilirmisiniz

3. tahsislinin iyi yönü borc ödenecek b.ödeninçe borç için ayrılan para kasaya kalaçak kötü yanı patron hisseyi ucuz alacak 6 ay satamayacak sonrası belli degil. o kadar ucuz hisse biraz gıdıklar diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    panikletme harekatı başladı kaçan karlı da çıkabilir zararlıda iki ucu da ...............sabreden en azından kar yapmasa bile az zararla çıkar diye düşünüyorum. haber düşene kadar.
    yaptıgım yorum sonrası uygulama fırsatı buldum.1.61 çıkınca.geçiçi olarak 1.58 kaçtım haber düştükten sonra almıştım.1.62 artı al sat kom.bu gün 1.49 tekrar girdim.yine al sat ve su an 1 kademe eksi haber düşene kadar böyle giderse maliyeti işlem seviyesine getirme şansım olacak kazanma hayali unutuldu neden ise panikleme harekatı

5. arsa satış haberi düştügü gün de aynı işlemleri yapmıştı 1.00. altından 1.90 kadar şimdiki aynı yolu izledi yapımcı ve ya patron. o zamanda geç girmiştim çok can sıktı sonunda az da olsa karla ayrılmıştım .inşallah aynısı ve ya fazlası olur. hissesi olan arkadaşlara bol hayırlı kazançlar.

6. elimize verdiler gibi..hisseyi goturmeyecekler ..ta ki tahsisli satis yapilip patron ucuzdan lot aldiktan sonra isin rengi degisebilir ..simdilik tutacaklar gibi...
    neyse canim biz zaten uzuncuyuz diye kendimizi kandira duralim ;((((

7. tahsisliden aldıklarını 6 ay satamama kuralı var yanlız

8. Tahsisli satım işi tamamen hissenin fiyatını yükseltmek için kullanılan bir taktiktir. Bu işte patron kazanır. Yatırımcı asla kazanamaz. Fakat dikkat ederseniz satılmama ihtimalide var. Satılmazsa ne olacak peki. Çakacaklar mı ?

Sayfa 70/121 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •