Sayfa 105/121 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 833 - 840 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Sizce şirket hisseleri borsada nasıl etkilenecek bu süreçten? Düşüncesi olan var mı.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kötü etkilenmez inşallah. Hacimsiz, sığ bir kağıt. Küçük paralarla dans edecek bir kağıt.

2. Aslında iyi yöntem firmada üretim varsa, temapol de olduğu gibi katılım bankasına satıp geri kiralar patrona borcunu öder hem de uzun vadeli borçlanmış olur...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Son haber hakkında yorumu olan var mı arkadaşlar?

14.02.2019 tarihli KAP haberinde Banka tarafından icra takibi başlatıldığı haberi doğrumu dur?
    Doğru değilse baş ağrıtır sanıyorum.

Adı geçen KAP haberi bu ise bu haberde banka icra takibi hakkında bilgi bulunmuyor.
    Bu konu hakkında KAP ta yayınlanan başka bir haber var mı bilemiyorum?

YTD

6. Banka borcunu patron kapatıyor sonra dönüyor şirkete bana 3 günde öde diyor ödemeyince icra başlatmış..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Adı geçen KAP haberi bu ise bu haberde banka icra takibi hakkında bilgi bulunmuyor.
    Bu konu hakkında KAP ta yayınlanan başka bir haber var mı bilemiyorum?

YTD
    ben göremedim. zamanında tahsisli bedelli başvurusunda tel açmıştım şirkete. bana ayrılma hakkı fiyatı olduğunu ve fiyatın da … olduğunu, zaten kap açıklamasında yazdığını söylediler.yanlışınız var öyle bir kap. haberi yok dedim. iyi bak dediler. yok dedim .biz size döneriz dediler. dönmeyi bırakın defalarca aramama rağmen muhattap çıkmadı karşıma , çıkan da lafı sürekli geveledi.
    sen şirketi kötü yönet.döviz borcuna sok.krizi de yöneteme.kalk buradan kendine çıkar sağlamaya çalış.bu kadarını göstere göstere yapacağını sanmam.
    bu işin içinden başka bir sürpriz bekliyorum bakalım.yalnız tahta aşırı sığlaştı...
    yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    ben göremedim. zamanında tahsisli bedelli başvurusunda tel açmıştım şirkete. bana ayrılma hakkı fiyatı olduğunu ve fiyatın da … olduğunu, zaten kap açıklamasında yazdığını söylediler.yanlışınız var öyle bir kap. haberi yok dedim. iyi bak dediler. yok dedim .biz size döneriz dediler. dönmeyi bırakın defalarca aramama rağmen muhattap çıkmadı karşıma , çıkan da lafı sürekli geveledi.
    sen şirketi kötü yönet.döviz borcuna sok.krizi de yöneteme.kalk buradan kendine çıkar sağlamaya çalış.bu kadarını göstere göstere yapacağını sanmam.
    bu işin içinden başka bir sürpriz bekliyorum bakalım.yalnız tahta aşırı sığlaştı...
    yatırım tavsiyesi değildir
    Portföyümde bu hisseden yok.
    Portföyümde olsa bu icra satışını fesih etme girişiminde bulunabilirdim.
    İhale sistemi değişmiş.
    İlk ihale eksper değerinin %50 si ile başlıyormuş yeni ihale sisteminde(araştırınız tam emin değilim)
    Bankalardan dosyaları nasıl temlik aldılar, ne bedel ödediler? bankalara yazıp ödenen rakamı teyit etmek lazım.(açıklanan temlik rakamından iskonto yapıldı mı bu kriz ortamında? )

YTD

Sayfa 105/121 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •