Sayfa 91/121 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 721 - 728 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. artık totemi değiştirme vakti geldi demek ki bugün günlerden perşembe öğleden sonra

2. Bir 1tl üstüne atarsa gider

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,920
    Ne anılarım oldu bu hissede.. Beklediğim yerlere gelmesini umutla iştahla şehvetle bekliyorum.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    artık totemi değiştirme vakti geldi demek ki bugün günlerden perşembe öğleden sonra
    aaa persembe öğleden sonra gelmiş... 1.12 kapanış super olur...

5. Takas paylaşabilecek varmı arkadaşlar

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İşkur dan yarım gün çalışma izni almış bu ne demek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Şirketimizin T.C. Ziraat Bankası A.Ş. nezdinde bulunan kısa vadeli 10.513.834,34 TL ve 3.280.817,25 USD tutarındaki kredileri Yaşar Küçükçalık tarafından kapatılmıştır. Şirketimizin Ziraat Bankası nezdinde bir borcu kalmamış olup, Ziraat Bankası'na olan borç tutarı Yaşar Küçükçalık'a temlik edilecektir. Temlik işlemleri devam etmekte olup, işlem sonunda ayrıca temlik işlemi açıklaması yapılacaktır.

Ayrıca 23.11.2018 tarihinde KAP 'ta yapılan duyurumuz ile Yapı Kredi Bankası nezdinde bulunan kredi borçlarımızın da Yaşar Küçükçalık tarafından kapatılarak alacağın Yaşar Küçükçalık tarafından temlik alınacağı bildirilmişti. Bu karar doğrultusunda Yapı Kredi Bankası ile görüşmeler devam etmekte olup, kredi ödemeleri ve temlik işlemleri tamamlandığında ayrıca açıklama yapılacaktır.

Saygılarımızla

BİRLİK MENSUCAT TİC. VE SAN. İŞL. A.Ş.

Sayfa 91/121 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •